Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Taksim'de ceza kesilen kadın turist ortalığı birbirine kattı!

İstanbul Taksim’de ceza kesilen turistin eşi ise o anları görüntülemek isteyen basın mensuplarına saldırıp kamerasını elinden almaya çalıştı.

Reklam
Taksim'de ceza kesilen kadın turist ortalığı birbirine kattı!
27 Aralık 2020 - 15:34
Reklam
Polis ekipleri Taksim İstiklal Caddesi girişinde kurulan uygulama noktasında caddeye girmek isteyenlerin pasaport ve izin belgelerini tek tek incelerken maske kuralı konusunda da uyarılarda bulundu.

Cadde girişindeki kontrollerini sürdüren ve bir kişinin kısıtlamaya rağmen sigara içtiğini gören polis ekipleri bu kişiyi yanına çağırarak pasaport kontrolünü yaptıktan sonra, kendisine ceza yazılacağını bildirdi.


Kısıtlamayı ihlal eden yabancı turiste ceza yazılırken basın mensupları da o anları kaydetmeye çalışırken ceza yazılan kişinin eşi olduğu öğrenilen bir kadın, gazetecilerin çekim yaptığını görünce bağırarak onlara engel olmaya çalıştı.


Bir basın mensubunun üzerine yürüyüp elindeki kamerayı almaya çalışarak kendisini darp etmeye başlayan ancak polis ekiplerinin araya girmesiyle turist kadın, gazetecinin yanından uzaklaştırıldı ancak gazeteciyi hedef alarak bağırmaya devam etti.


Basın mensubuna saldıran yabancı kadın ve ailesi cezanın yazılmasının ardından oradan ayrıldı.


Sokağa çıkma kısıtlamasında kendilerine muafiyet tanınan yabancı turistlerin çok büyük bir kısmının Taksim ve İstiklal Caddesi çevresinde maske ve sosyal mesafe kurallarını hiçe saydıkları, tüm uyarılara rağmen sigara içmeye devam ettikleri görüldü.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum