• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Taksim'deki 13 katlı otelde patlama sonrası yangın!

İstanbul Taksim'de faaliyette olan 13 katlı otelin dış cephesinde yangın çıktı.

  • Reklam
Taksim'deki 13 katlı otelde patlama sonrası yangın!
20 Ağustos 2021 - 22:47
Reklam
Reklam
Tarlabaşı Bulvarı üzerinde faaliyette olan 13 katlı Kartal Palace Taksim Square isimli otelin dış cephesinde saat 19.30 sıralarında yangın çıktı.

Kartal Palace Taksim Square isimli otelin alt katında bulunan bir bankanın elektrik pansonunda patlama ile çıkan yangın sonrasında alevler kısa sürede otelin cephesini kaplarken ihbar edilmesi üzerine olay yerine gelen çok sayıda itfaiye ekibi yangına su ve köpük ile müdahale etti. Otelin çatı katında kurtarılmayı bekleyen bir kadın itfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmalarını cep telefonu ile kaydetmeye çalışırken çatı katında mahsur kalan kalan 15 kişi itfaiye ekipleri tarafından merdiven uzatılarak kurtarıldı.


İtfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonrasında otelin cephesindeki yangın söndürülerek, kontrol altına alınırken Taksim Meydanı’nda toplanarak yangını izleyenler mahsur kalanların kurtarılmasını alkışlarla karşıladı.


Görgü tanıkları şiddetli bir patlama sesi duyduklarını ve sonrasında otelin dış cephesinin yanmaya başladığını söylediler. 4 kişinin yaralanarak hastaneye kaldırıldığı, can kaybı yaşanmayan yangınla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklandı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum