Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Tatilde her şey sosyal medyada daha çok beğeni için!

Özellikle sosyetik mekanlarda tatile gidenler denizin ve eğlencenin keyfini çıkarmak yerine poz verip selfie çekmeyi tercih ediyor.

  • Reklam
Tatilde her şey sosyal medyada daha çok beğeni için!
24 Temmuz 2022 - 01:13
Reklam
En güzel fotoğrafla yapılacak paylaşım yarışına giren kadınlar saatlerce hazırlık yapmaktan ve doğru ışığı yakalamaya çalışmaktan yorulmuyor.

Günümüzün en yaygın teknolojik hareketlerinden olan selfie özellikle kadınların en çok kullandığı yöntemlerin başında geliyor. Öyle ki bulundukları her yerde fotoğraf çektirmeden ya da çekmeden duramıyorlar. Yaz tatilinde bile telefonu ellerinden düşürmeyen kadınlar denize girip yüzmek ve eğlenmek yerine günün büyük bir bölümünü anları görüntülemekle geçiriyor.


En iyi fotoğrafı yakalamak, sosyal medyada en iyi paylaşımları yapmak ve daha fazla beğeni alabilmek için herkesin modellik yarışına girdiği otellerde, plajlarda ve eğlence mekanlarında dakikalarca poz vermekten kimse yorulmuyor. Günün büyük bir bölümünü sosyal medyaya fotoğraf ve video paylaşımı adına hazırlamak için harcayan kadınlar en güzel arka plan, en şahane manzara ve en iyi pozu ortaya çıkarmak için tekrar tekrar telefon karşısına geçiyor. Kimileri anlık çekimle yetinirken bazıları da bu iş için özen gösterip takı ve makyajlarla hazırlık yapıyor.

Çevrede bulunanların bakışlarını ve yorumlarını umursamadan dakikalarca fotoğraf çeken ve selfie yapan kadınlar, erkeklerin büyük bir çoğunluğunun pek de uğraşmak istemediği bu durumlar için pahalı mekanlara gitmekten de geri kalmıyor. Kadınların sosyal medyada daha fazla beğeni uğruna verdikleri mücadeleyi uzaktan izleyen tatilcilerin bir kısmı ise 'Ne çektin be abla' yorumlarını yapmadan edemiyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum