Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

THY'den 'turist koruma ve destek sigortası' açıklaması

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesi üzerinden turist koruma ve destek sigortası ile ilgili açıklama yapıldı.

Reklam
THY'den 'turist koruma ve destek sigortası' açıklaması
08 Temmuz 2020 - 10:09
Reklam

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesi üzerinden turist koruma ve destek sigortası ile ilgili açıklama yapıldı. 

 

Türkiye’ye gelecek vatandaşların ve turistlerin Covid-19 tedirginliğini ortadan kaldıracak, turist koruma ve destek sigortası ile daha güvende olunacağına dikkat çekilen THY tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

 

''Türkiye seyahatiniz artık güvence altında. Güneş Sigorta’nın 15 EUR’dan başlayan cazip fiyatlarla sunduğu Turist Koruma ve Destek Sigortanızla Türkiye’nin cennet köşelerini güvenle keşfedebilirsiniz.

 

Turist Koruma ve Destek Sigortasına yakından bakın

 

Tarihi, doğası ve kültürüyle turizmin merkezlerinden olan Türkiye’de daha keyifli ve güvenli bir tatil için Covid-19 teminatlı Turist Koruma Destek Sigortası yaptırabilirsiniz.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin öncülüğünde Güneş Sigorta tarafından hayata geçirilen bu proje ile Türkiye’nin cennet köşelerinde gönül rahatlığı ile tatil yapmak isteyen misafirlerimiz, ayların yorgunluğunu ve stresini, Covid-19 endişesi olmadan atlatıyor.

 

İstanbul, Bodrum, Kapadokya, Marmaris, Nemrut, Antalya ve Türkiye’nin diğer harikaları… Masmavi denizler, yemyeşil yaylalar, geniş kanyonlar ve açık hava müzelerinde Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini keşfeden misafirlerimiz, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 tedirginliğini Turist Koruma ve Destek Sigortası ile geride bırakarak tatilin tadını çıkarıyor.''

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum