Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

THY Mart ayı uçuş planını güncelledi!

Türk Hava Yolları (THY), Mart ayı uçuş planını güncellediğini duyurdu.

  • Reklam
THY Mart ayı uçuş planını güncelledi!
02 Mart 2021 - 19:53
Reklam
Türk Hava Yolları (THY), web sitesinden yaptığı açıklamayla Mart ayı uçuş planını güncelleyerek, yolcularını 223 destinasyona sağlık ve güvenle ulaştırmaya devam edeceğini duyurdu.

THY tarafından web sitesinde yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:


''Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.


Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

21 Mart 2020-31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi 31 Mart 2021 tarihine kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.''

Uçuş planına göre yolcuların 223 destinasyona sağlık ve güvenle ulaştırılacağı belirtilen açıklamada, yolcuların THY'nin yeni uçuş planına https://www.turkishairlines.com/tr-int/duyurular/coronavirus-salgini/guncel-ucus-plani/ linkinden ulaşabileceği belirtildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum