Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

THY'nin Ankara-Münih uçağında çatallı bıçaklı kavga!

Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-Münih uçuşunu yapan uçağında Avusturya vatandaşı iki genç kadın engelli bir yolcuya bıçak ve çatalla saldırdı.

  • Reklam
THY'nin Ankara-Münih uçağında çatallı bıçaklı kavga!
08 Ağustos 2020 - 21:14
Reklam

Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-Münih uçuşunu yapan uçağında Avusturya vatandaşı iki genç kadın engelli bir yolcuya bıçak ve çatalla saldırdı.

Edinilen bilgiye göre, 20'li yaşlarda olan Avusturyalı iki genç kadın, 55 yaşındaki engelli bir yolcudan rahatsız olup, ona ve yanında bulunan 52 yaşındaki yakınına bıçak, çatal, bardak vb eşyalar fırlatarak ve tehditler savurdu.Uçakta yaşanan kavga sonrasında gerilimin artması ve büyümesi üzerine, pilotun güvenlik gerekçesiyle inişi yarıda kestiği, personelin uçakta kontrolü yeniden sağlamasının ardından inişin mümkün hale geldiği bildirildi. 

Uçağın güvenli şekilde inmesinden sonra gözaltına alınan iki yolcunun güvenlik güçlerine de saldırdığı, yapılan ön soruşturmanın ilk sonuclarına göre iki genç kadının hem alkol hem de uyuşturucu aldığı ve her ikisi yolcu hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum