Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
 • Reklam

Titanic Beach Lara Resort Otel'de Covid-19 tedbirsizliği

Turizmin başkenti Antalya Lara'da hizmet veren Güvenli Turizm Sertifikası sahibi 5 yıldızlı Titanic Beach Lara Resort koronavirüs tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle konaklayanlar tarafından tepki çekti.

 • Reklam
Titanic Beach Lara Resort Otel'de Covid-19 tedbirsizliği
18 Ağustos 2020 - 23:38
Reklam
Turizmin başkenti Antalya Lara'da hizmet veren Güvenli Turizm Sertifikası sahibi 5 yıldızlı Titanic Beach Lara Resort koronavirüs tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle konaklayanlar tarafından tepki çekti.

Bir internet sitesinden rezervasyon yaptırarak otele gelen misafirinden ekstra ücret talep etmesiyle gündeme gelen turizmin başkenti Antalya Lara'da hizmet veren 5 yıldızlı Titanic Beach Lara Resort otel bu kez de Güvenli Turizm Sertifikası'na sahip olmasına rağmen koronavirüs tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle gündeme geldi.


Şikayetvar.com isimli internet sitesine otelde yaşadıklarını yazan Burcu isimli kişi, Güvenli Turizm Sertifikası olması sebebiyle tercih ettikleri otelin tam bir hayal kırıklığı yaşattığını, personelin durumu ciddiye almasına rağmen yönetimin kuralları uygulamadığını belirtti.


Burcu isimli kişinin şikayet sitesine 1 hafta önce Titanic Beach Lara Resort Otel ilgili yazdıkları şu şekilde:

''Güvenli turizm sertifikalı olması sebebiyle tercih ettiğimiz Titanic Beach Lara tam bir hayal kırıklığı yarattı. Ortak alanlarda otelde konaklayan insanların büyük çoğunluğu maske takmıyor ve sosyal mesafe kuralına uyulmuyor. Restoranlarda kapasitenin çok üstünde bir yoğunluk yaşanmakta ve uzayan kuyruklar oluşuyor. Asansörler iki kişilik olmasına rağmen maskesiz bir şekilde 5-6 kişi asansörlere biniyor. Bu durumu otelin müşteri ilişkileriyle görüştüğümüzde maske ve sosyal mesafe konusunda biz misafirlere baskı uygulayamayız şeklinde cevap aldık. Ve durumun ciddiyetini anlamayan bir tavırla karşılaştık. Otelde çalışan personel (mutfak-restoran personeli ve housekeeperlar) gayet gayretli o konuda sorun yok, ancak yönetim tarafında saydığım sorunlardan ötürü ciddi bir tedbirsizlik söz konusu.''

Yazılan şikayete yorum yapan Erdal isimli bir başka Titanic Beach Lara Resort mağduru ise yaşadıklarını şu şekilde paylaşıyor:

''Müşteri ilişkileri o otelde neden var anlamış değilim bende ailemle otele girdim ve 1 gün sonra başka olaylardan dolayı hemen çıktım covid kapmanız %100 gibi bir şey di otelde''
 

Şikayet sitesinin, hakkında şikayet yazılan firmalara cevap verme hakkı vermesine rağmen Titanic Beach Lara Resort Otel'in şikayete her hangi cevap ve açıklama yazmadığı dikkat çekti. 


 • Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gökhan Cesur
  10 ay önce
  1500 kişilik otele gitme riskini alıyorsun sonra da herkesin maske takıp yüzlerce insanın askeri kamp gibi kurala uymasını bekliyorsun. Otel ne yapsın her köşeye sopalı adam koyup takmayanı kovalasın mı? Otelden mi atsın? O kadar hassassan evinde otur 1499 kişi sensiz tatil yapsın. Bu arada sayın editörüm kurala 0 uyan tatilcilerin olduğu bir otel varsa onu yazın oraya gitsin insanlar. Piyasada isim yapmak için her konuşanı buraya yazarak prim yapamazsınız. Titanic size reklam versin diye mi yapıyorsunuz acaba?
 • Nedim Naz
  1 yıl önce
  1) Serfitika Para ile satiliyor. Otelde size hizmet eden personelin lojmanini, geldiği servisi kapsamiyor. 2) Titanik grubu, un ucuz nasıl *** edilir, en pahali nasil satilir seklinde calisan bir grup. kendileri asilda kebap isi yapan bir gruptur. Cok para oldugu icin bu isi yapiyor. Kalite sifir.