Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Trump fanatiklerini taşıyan uçakta şok anons!

ABD Başkanı Donald Trump fanatiklerini taşıyan American Airlines’a ait yolcu uçağı, Washington’daki Reagan Ulusal Havalimanı’ndan Phoenix’teki Sky Harbor Havalimanı’na gitmek üzere havalandı.

Reklam
Trump fanatiklerini taşıyan uçakta şok anons!
10 Ocak 2021 - 12:14
Reklam

ABD tarihine kara gün olarak geçen 6 Ocak Kongre işgalinden sonra gerilim dinmezken Başkan Donald Trump’ın Kongre binasını basmak için kışkırttığı fanatik taraftarlarını taşıyan Washington DC-Phoenix uçağında akıllara durdunguk veren anlar yaşandı.

1242 sefer sayılı uçakta uçuş sırasında ABD, ABD, ABD sloganları atmaya başlayan Trump fanatiklerinden bazıları ayrıca her gün neredeyse 4 bin insanın koronavirüsten öldüğü ülkede maske takmayı da reddetti.


Bunun üzerine uçaktaki yolculara bir anons yapan ve yolculuğun yaklaşık 4,5 saat süreceğini belirten pilot ''Bu uçağı Kansas’ın ortasına indireceğiz ve sizi de oraya atacağız, umrumda değil. Eğer düzgün davranmazsanız bunu yapacağız.'' ifadelerini kullandı.


Uçaktaki yolculardan Trump destekçisi Mindy Robinson, tamamen vatanseverlerle dolu araçta yaşananları eleştirdiği Twitter mesajını elinde otomatik silahla verdiği poz ve havada uçuşan küfürlerle dikat çekti.


ABD medyası, Çarşamba günü gerçekleşen Kongre baskınına katılanların yetkililer tarafından Washington’dan geldikleri eyaletlere uçaklarla gönderildiğini belirtti.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum