Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

TTGA'ya İç Anadolu Bölgesi'nden bir aday daha

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TTGA) kurucu yönetim kurulu üyesi Ömer Tosun, 29 Aralık’ta yapılacak Yönetim Kurulu seçimleri için İç Anadolu Bölgesi'ni temsilen aday olduğunu açıkladı.

  • Reklam
TTGA'ya İç Anadolu Bölgesi'nden bir aday daha
18 Aralık 2019 - 20:27
Reklam

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TTGA) kurucu yönetim kurulu üyesi Ömer Tosun 29 Aralık’ta yapılacak TTGA Yönetim Kurulu seçimleri için İç Anadolu Bölgesi’ni temsilen aday olduğunu açıkladı.

 

15 Temmuz 2019'da Resmi Gazete’de yayımlanan 7183 sayılı kanunla, Türkiye’nin turizm hedeflerine ulaşması amacıyla kurulan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) kurucu yönetim kurulu üyelerinin 4 aylık görev süreleri doluyor. 29 Aralık’ta yapılacak ilk seçimler için hazırlıklar sürerken Yönetim Kurulu için adaylar peş peşe adaylıklarını açıklamaya devam ediyor.

 

Kapadokya Bölgesi’nde lüks otelcilik ve balon turizmini başlatan isim olarak bilinen ve Türkiye’nin ilk müze oteli Museum Hotel başta olmak üzere Matiana Travel, İndigo Jeotermal gibi önemli yatırımlarıyla bölge turizmine katkı sağlayan Ömer Tosun, TTGA’nın Yönetim Kurulu seçilerinde İç Anadolu Bölgesi’ni temsilen aday olduğunu açıkladı. Halihazırla TTGA’nın kurucu yönetim kurulu üyelerinden biri olarak görev yapan Tosun, 19 Aralık’ta Kapadokya’da düzenleyeceği toplantı ile bölge turizmcilerini adaylığı ve hedefleri konusunda bilgilendirecek.

 

Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman da, İç Anadolu Bölgesi'ni temsilen TTGA yönetimine aday olduğunu açıklamıştı. Tosun’un da aday olmasıyla birlikte Ajans yönetimi için İç Anadolu Bölgesi'nden seçime giren aday sayısı ikiye çıkmış oldu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum