Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

TTGA yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TTGA) yeni yönetim kurulu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

TTGA yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı
09 Ocak 2020 - 16:59
Reklam

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TTGA) yeni yönetim kurulu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet  Nuri Ersoy başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

 

TTGA'nın ilk toplantısıyla ilgili sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy "Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın yeni yönetim kurulu üyeleriyle 2020 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdik. Ajansımız, 2023 hedeflerimize ulaşmak üzere çalışmalarına hız kesmeden devam edecek." ifadelerini kullandı.

 

TTGA Yönetim Kurulu 15 üyeden oluşuyor

29 Aralık 2019 Pazar günü yapılan seçimlerle belirlenen Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın yönetim kurulunda, 7 bölgeden otelcileri temsilen Erkan Yağcı, Burhan Sili, Temel Aygün, Taner Yallagöz, Halil Özyurt, Birol Akman, Selda Çiçek Veske, Murat Toktaş, TÜRSAB'ı temsilen İbrahim Halil Kalay yer alıyor.

 

TTGA'nın Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy yürütüyor. Yönetim kurulunda Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Tanıtma Genel Müdürü Timuçin Güler, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sani Şener'de görev yapıyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum