Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Turizme Hilton'la girdi! İstanbul ve Antalya'da üç otel daha açacak

70 milyon dolar yatırımla hizmete açtığı Hilton Mall of İstanbul’la birlikte turizm sektörüne adım atan Torunlar GYO, ikisi İstanbul ve biri Antalya’da üç otel daha açacağını duyurdu.

  • Reklam
Turizme Hilton'la girdi! İstanbul ve Antalya'da üç otel daha açacak
24 Ekim 2020 - 06:49
Reklam

70 milyon dolarlık yatırımla hizmete açtığı Hilton Mall of İstanbul markasıyla turizm sektörüne giren Torunlar GYO, ikisi İstanbul biri Antalya’da olmak üzere 3 otel daha açacak.

Hilton Mall of İstanbul’un açılışı nedeniyle yapılan toplantıda konuşan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun 2021’de pandeminin etkisinin azalmasıyla otelde doluluk oranlarının yüzde 60 ila 65’e, cironun ise 60 milyon TL’ye çıkmasını beklediklerini söyledi.


 


Dünyada ertelenen turizm talebinin 2021 ortalarında hayata geçmesiyle daha fazla konuk beklediklerini dile getiren Torun, “Özellikle 2021’in son çeyreğinde sektörün en iyi sezon geçirdiği 2012 ve 2013 yıllarındaki gibi doluluk oranları ve fiyatlar bekliyoruz. Yeni yatırımlardan biri İstanbul Beykoz’da bulunan Paşabahçe arsasında diğeri ise Tophane’de Galataport’un yanında olacak. Üçüncü otelimiz ise Antalya’da olacak” bilgisini verdi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum