Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Turizmin Geleceği Platformu 3'ncü Başkanlar Kampı etkinliği Ankara'da gerçekleşti

2015 yılından bu yana yapılan Başkanlar Kampı etkinliğinin üçüncüsü Ankara'da bir otelde gerçekleşti.

  • Reklam
Turizmin Geleceği Platformu 3'ncü Başkanlar Kampı etkinliği Ankara'da gerçekleşti
18 Şubat 2020 - 17:02
Reklam

2015 yılından bu yana yapılan Başkanlar Kampı etkinliğinin üçüncüsü Ankara'da bi otelde gerçekleşti.

 

Türkiye ve KKTC’deki  Üniversite Kulüp/Topluluk Başkanları ve Üniversite Temsilcileri ile bir araya gelinen etkinlik kapsamında Ankara’nın sembollerinden olan Anıtkabir ve Ankara Kalesi rehber eşliğinde ziyaret edildi.

 

Etkinlik kapsamında Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, TÜRSAB Orta Anadolu BYK Başkanı Engin Şahin ve Anadolu, Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Birol Akman ziyaret edilerek teşekkür plaketleri Turizmin Geleceği Platformu Başkanı Mustafa Güdek tarafından takdim edildi. Ziyaretler kapsamında gastronomi ve turizmin geleceği hakkında sohbetler gerçekleştirildi ve geleceğin turizmcilerinin soruları yanıt buldu.

 

Etkinlik sonunda gerçekleşen Kulüp/Topluluk Başkanları ve Üniversite Temsilcileri toplantısında 2015 yılından bugüne gerçekleştirilen faaliyetler sunum olarak paylaşılırken, Kulüp/Topluluk Başkanları ve Üniversite Temsilcilerinin yaşadıkları sorunlar konuşuldu ve bu sorunlara çözüm önerileri üretildi. İlerleyen günlerde gerçekleşecek olan etkinlikler duyuruldu ve değerlendirmeler yapıldı.

 

Platform Yönetim Kurulu'nun da belirlendiği toplantı sonrasında katılımcılara Platform Başkanı Mustafa Güdek tarafından sertifikaları takdim edildi.

 

Turizmin Geleceği Platformu Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

 

Başkan: Mustafa GÜDEK

Genel Sekreter: Melik ÇELİK

Başkan Yardımcısı: Fatih ARMAN

Başkan Yardımcısı: Ali TULGAÇ

Yönetim Kurulu Üyeler: Bilge Hatun UYAN, Celal CEYLAN, Yunus Emre ATAŞ

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum