Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Türkiye'de 3 yıl içinde 12 yeni otel açacak!

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı Dimitris Manikis, Türkiye'de üç yıl içinde 12 yeni otel açacaklarını söyledi.

  • Reklam
Türkiye'de 3 yıl içinde 12 yeni otel açacak!
02 Kasım 2020 - 05:24
Reklam

Grup olarak Türkiye’ye özel önem verdiklerini ve ülke genelindeki otel ortaklarına destek sağlamaya devam ettiklerini söyleyen Manikis, Türkiye'deki otellerinin bazılarının faaliyetlerine ara vermeden kapasitelerini artırarak devam ettiklerini belirterek ''Diğerleri ise ya bir süre kapalı kalıp tekrar açıldı ya da zamanı geldiğinde misafirlerini ağırlamak için hazırlıklarını sürdürüyor. Eylül ortası itibarıyla Türkiye'deki otellerimizin neredeyse yüzde 90'ı açıktı.''ifadelerini kullandı. 


Grup olarak Türkiye'nin kendileri için çok önemli bir büyüme pazarı olduğunu belirten ve Amerika kıtaları dışında ilk La Quinta markalı otellerini 2019 yılı sonunda ilk olarak Türkiye'de açtıklarını, bu yaz Bodrum ve Giresun'da iki yeni oteli açtıklarını söyleyen Manikis ''Türkiye'de halihazırda 80'in üzerinde otel bulunan portföyümüze yeni oteller ekleme hedefimiz sürüyor. Önümüzdeki üç yılda 12 otel daha açacağız. Türkiye'deki varlığımızı daha da genişletmek için mevcut ve yeni ortaklarımızla sürekli çalışıyoruz.'' ifadelerini kullandı. 


Dünya çapında 90 ülkede 9 binin üzerindeki oteli ile faaliyet gösteren Wyndham Hotels & Resorts Türkiye'deki operasyonun başına Mehmet Ferman Doğan'ı getirdi. Doğan, Wyndham Hotels & Resorts'un Türkiye'deki portföyünden sorumlu olacak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum