Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Türkiye ve Yunanistan'ın en iyi otelleri belli oldu

Seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın  “2020 Readers’ Choice Awards” anketinin sonuçları açıklandı.

  • Reklam
Türkiye ve Yunanistan'ın en iyi otelleri belli oldu
17 Ekim 2020 - 12:26
Reklam

Seyahat dergisi Condé Nast Traveler tarafından 600 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen 2020 Readers’ Choice Awards anketinin sonuçları açıklandı.

Condé Nast Traveler tarafından bu yıl 33.’sü düzenlenen Condé Nast Traveler 2020 Readers’ Choice Awards” anket sonuçlarına göre Türkiye ve Yunanistan’daki en iyi 20 otel sıralamasında ilk sırada Türkiye var.Türkiye'den 4 otelin yer aldığı “En İyi 20 Türkiye ve Yunanistan Oteli” sıralamasında ilk 10’da Türkiye’den iki otel bulunuyor. İlk sırada 99.7 puanla Raffles İstanbul yer alırken ardından altıncı sırada 99.3 puanla Argos in Cappadocia yer aldı.


Condé Nast Traveler tarafından gerçekleştiireln anket sonuçlarına göre Türkiye ve Yunanistan'daki en iyi 10 otel şu şekilde:

1. Raffles İstanbul – (Türkiye/İstanbul) 
İstanbul’un en iyi konumlarından birinde birinde yer alan ve Boğaz manzaralı Raffles, moda, gösteri ve sanatın bir araya geldiği Zorlu Center içinde yer almakta.

2. Archipelagos Hotel – (Yunanistan/Mykonos) 
Mykonos’un sunduğu birçok mükemmel plaja ve öğelere yakın olan Archipelagos Hotel, Mykonos’ta sade ve benzersiz bir plaj ile mükemmel bir yaz deneyimi sunuyor.

3. Istoria (Yunanistan/Santorini) 
Otantik bir Yunan deneyimi için tüm ihtiyaçları karşılayan Istoria, 12 suit odaya sahip. Ege Denizi’nin balıkları ve toplanan taze, mevsimlik malzemelerle oluşturulan Yunan ve Akdeniz yemekleri sunuyor.

4. Katikies Sun Rocks (Yunanistan/Santorini) 
Volkanik uçurum kenarlarından oyulan Sun Rocks Hotel’in 300 metre aşağısında masmavi Akdeniz yer alıyor. Uçurum kenarındaki havuz ve barın, masaj hizmetlerinin, gün batımı yemek ve şarap tadımlarının keyfini çıkarmak mümkün.

5. Grace Hotel Auberge Resorts Collection (Yunanistan/Santorini) 
Grace Hotel, Kayıp Atlantis Şehri’nin günümüzdeki kalan bağlantısı olduğuna inanılan Santorini adasında bulunmakta. 20 odalı lüks bir konaklama sırasında bu otelde ihtişamla dinlenmek mümkün.

6. Argos in Cappadocia (Türkiye/Uçhisar) 
Dünyada bir eşi daha olmayan içinden köy geçen otel. Bölgeye özgü taş ve ahşap işçiliği kullanılarak inşa edilen ve geleneksel Türk el işleriyle modern mobilyalar bir araya getirilerek döşenen odalara sahip.

7. Canaves Oia (Yunanistan/Santorini) 
Canaves Oia, bir zamanlar şarap depolamak için kullanılan mağaralardan oluşan bir otel. Lüks konaklamaya sahip 18 odası bunulan otelin tamamen beyaz minimalist konsepti bulunmakta.

8. Chromata Santorini (Yunanistan/Santorini) 
22 odaya sahip Chromata Santorini’nin tamamen bembeyaz beyaz odadan oluşmakta.

9. Katikies Kirini Santorini (Yunanistan/Santorini) 
Elverişli bir konuma sahip olan Kirini Santorini, Santorini Uluslararası Havaalanı ve Athinios Limanı’ndan sadece 20 dakika uzaklıkta yer almakta.

10. Katikies Santorini (Yunanistan/Santorini) 
Katikies Santorini, Yunan adalarının büyüsüne sahip olan bir otel. Sağladığı huzur ve mahremiyet ile birlikte misafirlerinin çevredeki mutluluğun tadını çıkarabilecekleri güvenli bir yer.

Ankete göre diğer 10 otel ise şu şekilde sıralandı:

11. Çırağan Palace Kempinski Istanbul (Türkiye/İstanbul) 
12. Aqua Blu Kos (Yunanistan/Kos Adası) 
13. Andronis Luxury Suites Santorini (Yunanistan/Santorini) 
14. Perivolas Lifestyle Houses (Yunanistan) 
15. Shangri-La Bosphorus Istanbul (Türkiye/İstanbul) 
16. Andronis Boutique Hotel Santorini (Yunanistan/Santorini) 
17. Katikies Mykonos (Yunanistan/Mykonos) 
18. Four Seasons Astir Palace Hotel Athens (Yunanistan/Atina) 
19. Mystique, a Luxury Collection Hotel (Yunanistan/Santorini) 
20. Hotel Grande Bretagne, a Luxury Collection Hotel (Yunanistan/Atina) 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum