Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Turkiyeotobusfirmalari.com uyardı: ''Kurban Bayramı öncesi otobüs biletleri tükenmek üzere''

Online otobüs bileti satış platformu Türkiyeotobüsfirmaları.com Kurban Bayramı öncesi 3 büyük şehrimiz olan İstanbul, Ankara ve İzmir’de otobüs bileti talebinde büyük bir artış olduğunu bayram için ek seferler konsa da otobüs biletlerinin tükenmek üzere olduğunu söyledi

  • Reklam
Turkiyeotobusfirmalari.com uyardı: ''Kurban Bayramı öncesi otobüs biletleri tükenmek üzere''
13 Temmuz 2021 - 11:00
Reklam

Pandemi ve ekonomik şartlar nedeni ile cansız geçen iç ve dış turizm, yasakların kalkması ve Kurban Bayramı'nın da gelmesi ile yeniden hızlanmaya başladı.

Bunu fırsat bilen vatandaşlar şehirlerarası ulaşım araçlarını kullanarak seyahatlerini planlamaya koyuldu. Ancak bayramda şehir değiştirecek yolculuların dikkat etmesi gereken bir konu var, otobüs biletleri tükeniyor!Türkiyeotobüsfirmaları.com bu konuda dikkat edilmesi gerekenlere değindi. İşte firmadan yapılan açıklama:


''Yaklaşık 1 seneden fazladır devam eden sokağa çıkma yasakları ile seyahatlerin izne tabi olması gibi kısıtlamalar 1 Temmuz itibari ile son buldu. Bir de bunun üstüne bayram tatili eklenince iç turizmde aşırı bir talep söz konusu. Özellikle büyük şehirlerde otobüs bileti satışları geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 50 arttı. Bu nedenle bayram öncesi seyahat etmeyi düşünen yolcuların otobüs biletlerini şimdiden satın almalarında fayda var. Bayram için ek seferlerini arttıran otobüs firmaları buna rağmen talebe yetişmekte zorlanıyor. Ayrıca biletinizi önceden almanın avantajları da var, otobüs firmalarının düzenlediği erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Yine indirimli otobüs biletlerinin önceden tükenmesi ve sona genelde pahalı biletlerin kalması gibi durumları da aşmış oluyorsunuz. www.turkiyeotobusfirmalari.com üzerinden gideceğiniz güzergahları belirleyerek yolculuk yapmak istediğin tarih ve saati seçmeniz yeter. Ondan sonra o güzergahta sefer düzenleye yüzlerce otobüs firması arasından size en uygun olanı seçebilir, yerinizden kalkmadan güvenle online satın alabilirsiniz.''


Online Otobüs Bileti Satışı Güven Veriyor

Her ne kadar yasaklar gevşetilse de insanlar eskisi kadar kolay normalleşemiyor ve kalabalıklar arasına gönül rahatlığı ile karışamıyor. Bu durum genelde mecbur kalınmadıkça kalabalık ve kapalı alanlardan insanları uzak tutuyor. Değişen koşullar insanların alışveriş anlayışlarını değiştirdi, artık herkes online alışverişi tercih ediyor. Online alışveriş hayatımızın her yerinde var market alışverişinden, giyim alışverişine, ev eşyasından, ulaşım araçlarının biletlerini online satın almaya kadar gidiyor.

Bu bayramda otogarların yoğunluğunda sıra beklemek istemeyen, bilet almaya gitmek için toplu taşıma kullanmak istemeyen herkes uçak ve otobüs biletini online olarak internet üzerinden satın alabilir. Bunun için www.turkiyeotobusfirmalari.com yüzlerce firmayı tek bir ekranda sizler için topluyor. Gideceğiniz güzergahı ve tarihi ayarlayıp ara demeniz yeterli. Karşınıza gelen ekranda otobüs firmalarını, sefer saatlerini, bilet fiyatlarını inceleyebilir, karar verdiğiniz an koltuk seçimi ve güvenli online ödeme imkanı ile oturduğunuz yerden kalkmadan otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum