Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TÜRSAPNET üyeleri Bakan Ersoy ile görüşecek

Turizmciler ve seyahat acentaları ortak iletişim ve bilgi paylaşım platformu TÜRSAPNET’in çağrısıyla TÜRSAB Genel Merkez önünde gerçekleşecek basın açıklamasıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Reklam
TÜRSAPNET üyeleri Bakan Ersoy ile görüşecek
06 Ekim 2020 - 03:53
Reklam

Turizmciler ve seyahat acentaları ortak iletişim ve bilgi paylaşım platformu TÜRSAPNET’in çağrısıyla Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Merkez önünde gerçekleşecek basın açıklamasıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Turizm Haber Merkezi'nin edindiği bilgiye göre, bugün (6 Ekim) saat 14:00'da TÜRSAB Genel Merkezi önünde seyahat acentalarının yapacağı basın açıklaması koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde iptal edildi.

 


Edinilen bilgiye göre, saat 10:30'da TÜRSAPNET üyelerinden oluşan 20 kişilik bir heyet CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul'da Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelecek.

TÜRSAB Genel Merkezi önünde yapılacak olan basın açıklaması ise saat 14:00'da Fairmont Quasar İstanbul'da gerçekleştirilecek. 

Öncelikli amaçlarının TÜRSAB'a destek vermek olduğunun altını çizen TÜRSAPNET üyeleri, destek ile TÜRSAB’ın hükümet nezdindeki çalışmalarına yardımcı olunacağı, TÜRSAB ve Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın da bu talepleri sahiplenerek, Ekonomik Kurula ve Cumhurbaşkanı'na durumlarının daha güçlü bir biçimde iletilmesini sağlamak olduğunu belirttiler.


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • MUHİTTİN SALICAK
    3 ay önce
    Var bi alicengiz oyunu Ama binleirin ahını aldıklarının farkında değiller.Acaba sayın bakan ile sayın başkan kapalı kapılar arasında küçük acentalar ın bitiş senaryosunu mu oynuyorlar