Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ünlü tatil bölgesinde Rus turistlerin olduğu 2 otel alev alev yandı!

4 yıldızlı Ocean Paradise Resort'te çıkan yangın birkaç dakika içinde Rusya'dan gelen turistlerin kaldığı 5 yıldızlı TUI Blue Bahari isimli otele sıçradı.

Reklam
Ünlü tatil bölgesinde Rus turistlerin olduğu 2 otel alev alev yandı!
16 Ocak 2021 - 12:55
Reklam
Zanzibar tatil beldesi Pwani-Mchangani'de faaliyette olan 4 yıldızlı Ocean Paradise Resort'te çıkan yangın birkaç dakika içinde Rusya'dan gelen turistlerin kaldığı 5 yıldızlı TUI Blue Bahari isimli otele sıçradı.

Sebebi henüz belirlenemeyen yangın sonrası otel çalışanları ve konaklayanlar tarafından ihbar edilmesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildiği öğrenildi.


Bölge yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre otellerde meydana gelen yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken, otellerde büyük oranda maddi hasar meydana geldi.


Tanzanya'daki Rus konsolosluğu tarafından yapılan açıklamada Rusya Federasyonu vatandaşları arasında herhangi bir yaralanma vakasının olmadığı ve şu ana kadar kendilerine ulaşan bir yardım talebi olmadığı belirtildi.


Edinilen bilgiye göre, Coral Travel aracılığı ile bölgeye tatile giden ve 5 yıldızlı TUI Blue Bahari otelde konaklayan turistler bölgede faaliyette olan diğer otellere yerleştirildiler.


Çıkan yangın otelde konaklayanlar tarafından Youtube'dan canlı olarak yayınlandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum