• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

World Travel Awards'ta Türkiye'den 5 otel 7 ödül kazandı

Dünya Seyahat Ödülleri organizasyonu (The World Travel Awards) Avrupa'da yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği ve en çok memnun kaldığı güzergahlara ödüllerini dağıttı.

  • Reklam
World Travel Awards'ta Türkiye'den 5 otel 7 ödül kazandı
23 Ekim 2021 - 04:39
Reklam
Reklam
Reklam
Avrupa haricinde Amerika, Asya, Afrika ve Okyanusya gibi diğer kıtalardaki tatil bölgeleri için de dağıtılan Dünya Tatil Ödülleri'nde 2020 yılında 2 milyonu aşkın kişi oy kullanırken organizasyonun 28 yıllık tarihinde bu alanda rekor kırıldı.

1993 yılından beri en maceralı yer, en güzel sahil konaklama yeri ve en iyi şehir turu ödüllerinin dağıtıldığı yarışmada 2021 yılında Portekiz, Azerbaycan, Yunanistan, İtalya ve Rusya'nın bazı şehir ve kasabaları ödüle layık görüldü.


Dünya Seyahat Ödülleri'nin Avrupa oteller kategorisinde toplamda 7 ödül kazanan Türkiye'de Avrupa'nın En İyi Şehir Oteli ödülü Conrad İstanbul, Avrupa'nın En İyi Eğlence ve Yemek hizmeti veren konaklama yeri ödülü turizmin başkenti Antalya Belek'te faaliyette olan The Land Of Legends Kingdom Hotel'e, En İyi Eğlence hizmeti veren otel ödülü Antalya Beldibi'ndeki Rixos Sungate'e, Avrupa Tam Kapasite Entegre ödülü Antalya-Belek Cornelia Diamond Golf Resort'a, Avrupa'nın Lider Oteli ödülü de İstanbul Çırağan Palace Kempinski'ye verildi.


Antalya'daki The Land Of Legends Kingdom ve Cornelia Diamond Golf Resort toplamda 2'şer ödül kazandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum