• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Wyndham Hotels 15 yeni otel açmaya hazırlanıyor

Seksenden fazla ülkede 9 bin 200’ün üzerinde otel ve 20 markasıyla faaliyet gösteren Wyndham Hotels & Resorts 2021 yılı sonuna oda sayısını ise 5 bin 700’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor.

  • Reklam
Wyndham Hotels 15 yeni otel açmaya hazırlanıyor
26 Kasım 2019 - 14:13
Reklam

Seksenden fazla ülkede 9 bin 200’ün üzerinde otel ve 20 markasıyla faaliyet gösteren Wyndham Hotels & Resorts 2021 yılı sonuna kadar oda sayısını ise 5 bin 700’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor.

 

Dünyanın en büyük otel franchise veren şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 2021 yılı sonuna kadar Rusya, Gürcistan, Kırgızistan, Kazakistan ve Özbekistan bölgesinde 15 yeni otel açmaya hazırlanıyor. Şirket, iki yıl içinde bölgedeki otel sayısını 35’e, oda sayısını ise 5 bin 700’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor.

 

St. Petersburg’daki bir oteli 2025 yılına kadar faaliyete geçirmeyi hedefleyen Wyndham Hotels & Resorts önümüzdeki yıl Rusya’nın Kislovodsk ve Yekaterinburg kentlerinde birer otel açmayı planlıyor. Ayrıca Kırgızistan’ın Burabay ve Çimkent bölgeleri ve Özbekistan’ın başkenti Taşkent ve tarihi şehri Buhara da, Wyndham Hotels & Resorts’un yeni oteller açmayı planladığı noktalar arasında yer alıyor.

 

15 otelin 7'si Gürcistan'da

 

Wyndham Hotels & Resorts’un bölgede açacağı 15 otelin 7’si, Türk ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği ülkelerden Gürcistan’da yer alacak. Böylece Gürcistan’daki otel sayısını önümüzdeki iki yıl içinde 10’a çıkarmayı hedefleyen şirket, Wyndham Garden, Ramada, TRYP by Wyndham ve tasarım odaklı ekonomi sınıfı markası Super 8 by Wyndham gibi farklı markalarını da pazara kazandıracak.

 

Yeni oteller açmayı planladıkları bölgelerin hızla büyüyen şehirleri ve büyüleyici manzarasıyla sektör açısından cazip ve çeşitli fırsatlar sunduğunu söyleyen Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı ve Genel Müdürü Dimitris Manikis şu açıklamalarda bulundu: ''Biz de bu pazarlardaki varlığımızla büyük bir gurur duyuyoruz. Keşfedilmeyi bekleyen, gelişmekte olan ziyaret noktalarının bolluğu ve hem uluslararası, hem de yurt içi ziyaretçilerin artmasıyla birlikte bu bölge için önemli bir potansiyel görüyoruz” 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum