• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Wyndham Hotels & Resorts Türkiye ile birlikte Avrupa'da dört direktör atadı

Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’ye özel bir pozisyonun da dahil olduğu dört bölge direktörünün atamasını gerçekleştirdi.

  • Reklam
Wyndham Hotels & Resorts Türkiye ile birlikte Avrupa'da dört direktör atadı
07 Ekim 2020 - 12:29
Reklam
Reklam

Wyndham Hotels & Resorts, otellerine sağladığı pazar içi desteği güçlendirme stratejisi kapsamında, önemli büyüme pazarlarından Türkiye’ye özel bir pozisyonun da dahil olduğu dört bölge direktörünün atamasını gerçekleştirdi.

Yaklaşık 90 ülkede bulunan 9 bin oteliyle dünyanın en büyük otel franchise veren şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Avrupa genelinde dört bölge direktörü atadığını açıkladı.

Kuzey ve Batı Avrupa, Orta Avrupa, Güney ve Doğu Avrupa bölgelerinden sorumlu yeni direktörlere ek olarak, Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’de halihazırda 80’in üzerinde bulunan ve giderek büyüyen portföyünden Mehmet Ferman Doğan sorumlu olacak.Türkiye’den sorumlu yeni Bölge Direktörü görevini üstlenen, halihazırda 80’den fazla otelin bulunduğu ve giderek büyüyen bir portföyden sorumlu olarak İstanbul merkezli görev yapacak olan Mehmet Ferman Doğan, uluslararası konaklama sektöründe, operasyonlar, satış, pazarlama ve gelir yönetimi alanlarında sahip olduğu 20 yıllık deneyimle, hem yurtiçinde hem de yurtdışında çeşitli projelere liderlik yaptı.


Otel sayısı bazında Türkiye’deki en büyük uluslararası otel şirketi ve ülke genelinde hızla büyüyen bir marka portföyüne sahip olan Wyndham Hotels & Resorts’a katılmaktan büyük bir gurur duyduğunu belirten Mehmet Ferman Doğan, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


''Türkiye, geniş coğrafyası ve her ziyaretçi için çok geniş bir yelpazede sunduğu seçeneklerle çok dinamik bir pazar. Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’de yakaladığı pozitif ivmeyi sürdürmek amacıyla, Wyndham’ın yetenekli ekibiyle birlikte çalışacak olmaktan büyük bir heyecan duyuyorum” 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum