Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Yabancı turistlere bedava 50 bin uçak bileti dağıtacak!

Havayolu şirketi Şubat 2020'den itibaren ülke için 50 bin gidiş-dönüş uçak biletini yabancı turistlere bedelsiz dağıtacak.

  • Reklam
Yabancı turistlere bedava 50 bin uçak bileti dağıtacak!
29 Aralık 2019 - 17:13
Reklam

Japan havayolu şirketi Japan Airlines havayolu şirketi Şubat 2020'den itibaren ülke için 50 bin gidiş-dönüş uçak biletini yabancı turistlere bedelsiz dağıtacak.

 

Bedava bilet kazanmak isteyen yolcuların Japan Airlines’ın Mileage Bank programıyla yurtdışında kayıt yaptırması gerekiyor. Ayrıca bedava bilet için başvuru yaptıktan sonra, birkaç gün öncesine kadar nereye gideceğini bilemeyeceksiniz.

 

CNN’in haberine göre; Japan Airlines, size uçuş için Tokyo, Haneda Havalimanı, Osaka’daki Itami ve Kansai havalimanları gibi dört lokal destinasyon sunuyor. Japonya Turizm Ajansı iş birliği ile yapılan kampanya, 2020 Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Olimpiyat Oyunları’nı izlemek için ülkeyi ziyaret edecek yabancıların, Japonya’nın kırsal bölgelerini gezmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.

 

2020’de başkent Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği yapacak. Ancak 1 Temmuz-30 Eylül arası geçerli olacak bu biletler, Japonya’nın daha az tercih edilen bölgeleri için geçerli olacak.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum