Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Yasak dinlemediler! 5 yıldızlı otelde dip dibe maskesiz Murat Dalkılıç konseri

Antalya’da salgın nedeniyle yasaklanmasına rağmen 5 yıldızlı otelde müzikli eğlence düzenlendi.

  • Reklam
Yasak dinlemediler! 5 yıldızlı otelde dip dibe maskesiz Murat Dalkılıç konseri
14 Şubat 2021 - 20:02
Reklam
Turizmin başkenti Antalya'da yasak olmasına rağmen 5 yıldızlı otelde düzenlenen Murat Dalkılıç konserinde çekilen görüntüler tepki çekti.

Konaklama tesislerinde HES kodları ile kalınabilirken mekanlara alınma işlemi yapılamıyor. Başta restoran ve cafeler olmak üzere milyonlarca esnaf koronavirüs salgınından dolayı alınan önlemler kapsamında kan ağlarken 5 yıldızlı otellerin konser verip, müşteri ağırlayabilmesi tepki çekiyor.


Antalya’da salgın nedeniyle yasaklanmasına rağmen 5 yıldızlı Regnum Carya Otel'de Murat Dalkılıç'ın sahne aldığı açık alandaki eğlencede, masalardaki yoğunluk ve müşterilerin maskesiz oluşu dikkati çekti. 

Otelin açık hava alanında düzenlenen ve Murat Dalkılıç'ın sahne aldığı eğlencede Dalkılıç orkestrası eşliğinde şarkılarını seslendirirken, otel müşterilerinin bulunduğu masalardaki yoğunluk ve müşterilerin maskesiz oluşu sosyal medyada büyük tepki çekti.

Görüntüleri Twitter'dan paylaşan, görüntülerin bugün kaydedildiğini ve 5 yıldızlı bir otelden olduğunu söyleyen CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

''Antalya'da 5 yıldızlı bir otelden bugün çekilen görüntüler. Küçük esnaf kan ağlıyor, insanlar aylardır kısıtlamalardan dolayı evine ekmek götüremiyor. Ama söz konusu zenginler olunca konser de, dip dibe maskesiz eğlence de serbest! Virüs buraya uğramıyor herhalde!''


Bununla biklikte Konuyu gündemine alan İzzet Çapa ise skandal görüntüyü paylaşarak ''Hani her yerde canlı müzik yasak ya. Burası Regnum Carya. Çok ağır konuşurum var ya. Yazıklar olsun.'' notunu düştü.

Murat Dalkılıç’ın o gün otelde konser vereceği ile ilgili ne kendisinin ne de otelin resmi sosyal medya hesaplarının paylaşım yapmaması dikkat çekerken Murat Dalkılıç, kendi sosyal medya hesabından otelin konumunu etiketleyerek havuza atladığı görüntüyü paylaşması sonrasında yakayı ele verdi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum