Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Yer İstanbul! Otel lobisinden tekel bayisine gizli geçit

İstanbul Esenyurt'ta bir otelden girilerek gizlice alkol satışı yapıldığı ihbarı üzerine otele ve tekel bayisine polis ekipleri tarafından baskın düzenlendi. 

Reklam
Yer İstanbul! Otel lobisinden tekel bayisine gizli geçit
12 Mayıs 2021 - 15:02
İstanbul Esenyurt 19 Mayıs Bulvarı üzerinde bulunan bir otelden girilebilen tekel bayisinde gizli şekilde alkol satışı yapıldığı bilgisine ulaşan Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri harekete geçti.

Oteli ve tekel bayisini takibe alan asayiş büro ekipleri otele giren kişilerin ellerinde alkollü içeceklerin olduğu poşetlerle çıktığını görüce otele baskın düzenledi. Yapılan baskında otelin içinden tekel bayisine açılan gizli bir kapı olduğunu belirleyen polis ekipleri, iş yerinin de açık olduğunu tespit etti.

Otele giren polis ekipleri, tekel bayisine girildiğini düşündükleri kapıyı açtırmak istemesi üzerine otel sahibi, kapının anahtarının kendilerinde olmadığını söyleyerek, buradan alkol satışı yapılmadığını iddia etse de iş yerindeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, görüntülerde alkollü içecek satışının yapıldığını tespit ederek tekel bayisini mühürledi.

Otel sahibi ve tekel bayisi işletmecisine de ceza işlemi uygulandı.


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum