Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

110 odalı yeni markalı oteli ile Türkiye'de 100 otele ulaştı

Global otel zinciri Türkiye’de faaliyet gösteren ve geliştirme aşamasında olan 100’üncü oteline ulaşmanın başarısını kutluyor.

  • Reklam
110 odalı yeni markalı oteli ile Türkiye'de 100 otele ulaştı
15 Haziran 2022 - 07:12
Reklam
Butik ve şık konseptiyle öne çıkacak olan ve 2023 yılında faaliyete geçmesi beklenen Canopy by Hilton İstanbul Taksim için Çalık Holding A.Ş. ile anlaşma imzalandı.

Bu anlaşmayla birlikte Türkiye’ye giriş yapan Canopy markası ülkede faaliyet gösteren sekizinci Hilton markası olacak. Türkiye’de 100’üncü otele ulaştıkları bu özel dönüm noktasını duyurmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu belirten Hilton Türkiye Yatırım Yönetici Direktörü Tuğrul Temel 110 oda ile hizmet verecek Canopy by Hilton İstanbul Taksim'in İstanbul’un en dinamik bölgelerinden biri olan Taksim’e yoğun bir enerji getireceğini söyledi.


Türkiye'nin Hilton’un 65 yıl önce uluslararası ölçekte faaliyete başladığı ilk ülke olduğunu belirten Hilton Türkiye Üst Sınıf ve Lüks Oteller Ülke Müdürü Armin Zerunyan ise yaptığı açıklamada ''Hilton için Türkiye pazarında 100’üncü otele ulaşmak bu pazarla olan uzun süreli ve verimli ilişkileri göstermesi açısından çok önemli bir dönüm noktası. Varlığımızı her geçen gün güçlendirdiğimiz bu önemli pazarda oluşturduğumuz eşsiz birikim ve kurumsal mirasımız ile iftihar ediyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Global otel zinciri Hilton, İstanbul’da halen Conrad Hotels&Resorts, Curio Collection by Hilton, Hilton Hotels&Resorts, DoubleTree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton markaları çatısı altında 25 otel işletiyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum