Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otel sahibi iş insanı evinde ölü bulundu! Ölümünden sorumlu kişiyi yazmış

Ortaköy’de kumpir dükkanları olan ve apart otel sahibi 53 yaşındaki iş insanı sevgilisiyle  birlikte yaşadığı evinde ölü bulundu.

  • Reklam
Otel sahibi iş insanı evinde ölü bulundu! Ölümünden sorumlu kişiyi yazmış
15 Haziran 2022 - 02:20
Reklam
Beşiktaş Ortaköy’de meydana gelen olayla ilgili olarak Turizm Haber Merkezi tarafından edinilen bilgiye göre 3 kumpir dükkanı ve apart otel sahibi olan evli ve 4 çocuk babası 53 yaşındaki Yüksel Duman bir süre önce Bahar ismini kullanan Özbekistan uyruklu A.P. ile tanıştıktan sonra Mecidiye Mahallesi’nde bulunan 3 katlı bir binanın en üst katındaki dairede yaşamaya başladı.

Bu süreçte Yüksel Duman ile sevgilisi A.P. arasında şiddetli geçimsizlik nedeniyle başlayan tartışmaların kavgaya dönüşmesi sonrasında A.P., fiziki şiddet görmesi üzerine evden ayrılarak Güngören’e gitti. Sahibi olduğu kumpir dükkanlarının bulunduğu yere çok yakın olması nedeniyle Sultangazi Sultançiftliği Mahallesi’ndeki evine de nadir gittiği öğrenilen, önceki gün gece yarısı Mecidiye Mahallesi’ndeki evine gelen daha sonra kendisinden haber alınmayan Yüksel Duman'ın ailesinin kendisine ulaşamaması üzerine yaşadığı adrese giden ve eve çilingir yardımıyla giren yakınları korkunç manzarayla karşılaştı. Yüksel Duman’ın yerde hareketsiz yattığını gören yakınları, sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.


İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekiplerinin Duman’ın hayatını kaybettiğini belirlemesi üzerine  üzerine olay yerine gelen Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri evde yaptıkları incelemelerde Yüksel Duman’ın elinde tabanca, yerde 1 adet kovan ve duvarda da bir mermi girişi olduğu tespit edildi.

Bedeni üzerinde ise herhangi bir mermi girişi ve çıkışı bulunmayan Duman'ın vücudunda ise darp ve kesi izine rastlanılmazken odadaki masasının üzerinde de Ölümümden Bahar sorumludur yazılı bir not ile çok sayıda kullanılmış enerji içeceği ve alkol bulundu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum