Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

20 ülkeden 2 bin seyahat acentası ve turizm profesyoneli ATF21'de buluştu

Antalya Turizm Fuarı (ATF21), ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi'nde protokolün katıldığı törenle açıldı.

  • Reklam
20 ülkeden 2 bin seyahat acentası ve turizm profesyoneli ATF21'de buluştu
27 Ekim 2021 - 15:23
Reklam
ATF21'in açılışına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, İsveç İstanbul Başkonsolosu Peter Ericson'un yarı sıra turizmciler ve yurt dışından gelen sektör temsilcileri katıldı.

20 ülkeden 2 bin seyahat acentası ve turizm sektör profesyonelinin buluştuğu fuarın açılışında konuşan ve turizm fuarının Antalya'ya çok yakıştığını söyleyen  Antalya Valisi Ersin Yazıcı Antalya Turizm Fuarı'nın her gün daha çok gelişerek ve büyüyerek yoluna emin adımlarla devam ettiğini, yerel yönetimler olarak tümüyle destek verdiklerini belirtti.


700 bin yatak kapasiteli Antalya'da turizm sektörü ile yakın temas halinde olduklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mühittin Böcek ise yaptığı açıklamada turizm sektörünü desteklemeye devam edeceklerini Antalya turizminin sadece deniz, kum ve güneşten oluşmadığını kültürü, maviyi, yeşili yaşatacak projelere imza attıklarını söyledi.


Açılışın ardından fuar alanını gezen protokol mensupları, stadlardaki görevlilerden turizm sezonu ve rezervasyonlarla ilgili bilgi aldı. Fuara gelen yabancı turizmciler ise alanda kurulan Osmanlı köşesine yoğun ilgi gösterdi. Turistler, köşedeki taht ve Osmanlı askeri kostümü giymiş animatörlerle bol bol fotoğraf çektirdi.


Farklı turizm firmaları ve seyahat acentalarının stand kurarak otellerini ve alternatif turizm bölgelerini tanıttığı fuara yoğun ilgi olduğu gözlendi.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum