Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

2022 yılında 300 yeni otel açacağını açıkladı!

Büyük bir genişleme sürecine girecek olan şirket, yüzlerce yeni otel açacak

  • Reklam
2022 yılında 300 yeni otel açacağını açıkladı!
18 Ocak 2022 - 14:12
Reklam
Fransa merkezli global otel zinciri Accor, 2022'de 300 tane şehir oteli ve resort otel açmayı planladığını açıkladı.

Bunlarından en heyecanla beklenen açılışın Londra-OWO'daki Raffles olduğunu kaydeden, 2. Dünya Savaşı'nda komuta merkezi olarak kullanılan binaya 120 odalı otel, 85 markalı rezidans ve 11 restoran açılacağını belirten şirket, İngiltere'deki bir diğer önemli yatırımın ise Liverpool Paddington Village'daki 16 katlı binaya açılacak 220 odalı Novotel olacağını belirtti.


Avrupa çapında açılacak tesislerden bazılarının Sofitel Barselona Skipper, Mercure Amsterdam North, ibis Styles St. Margrethen Switzerland, Mercure Hotel President-Lecce (İtalya) ve MGallery Cagliari Palazzo Tirso (Italya) olduğunu belirten şirket Paris'e ise MGallery Issy-les-Moulineaux Domaine de la Reine Margot ve Paris Vincennes tesislerinin ekleneceğini duyurdu.


Accor'un Kuzey Amerika'da hizmete alacağı oteller arasında 35 katlı binada açılacak olan 147 otel odası, 146 rezidans ve 6 yiyecek-içecek mekanı bulunan Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences öne çıkarken, Ortadoğu'da ise Rixos yatırımları dikkat çekiyor. Şirketten verilen bilgiye göre Rixos markası Rixos DohaQetaifan (Katar), Rixos Obhur-Cidde (Suudi Arabistan) ve Rixos Jewel of the Creek Dubai (UAE) yatırımlarıyla bölgede büyüyecek. Raffles Doha, Banyan Tree Asher Valley (Suudi Arabistan) ve Fairmont La Marina Rabat-Salé'nin (Fas) şirketin 2022'de kapılarını açacağı tesisler arasında olduğu belirtildi.


Rusya'da ise Novotel Moscow ComCity, ibis Styles Kogalym Russia ve Mövenpick Resort ve Spa Anapa Miracleon'u portföyüne ekleyecek olan Accor, Danimarka'da ise Styles Orestad Danimarka ile Kopenhag'daki ilk tesisisini açacak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum