Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

37 uçuş dışındaki tüm uçuşlarını iptal etti!

Koronavirüs vaka sayılarında yaşanan artış sonrasında ikinci dalgayla mücadele etmek için, İngiltere’de yeni bir dizi ulusal tecrit kısıtlaması yürürlüğe girdi.

Reklam
37 uçuş dışındaki tüm uçuşlarını iptal etti!
10 Kasım 2020 - 18:03
Reklam
5 Kasım’dan 2 Aralık’a kadar uygulanacak olan bu kısıtlamalar sonrasında İngiliz havayolu şirketi Virgin Atlantic de yeni duruma uyum sağlamak için uçuş programını önemli ölçüde düşürdü.

Uygulanacak olan kısıtlamalar kapsamında haftalık 37 varış noktasına seyreltilmiş olarak sefer yapacak olan Virgin Atlantic, yeni kısıtlamaların ve müşteri talebinde beklenen düşüşün doğrudan bir sonucu olarak uçuşlarını azaltıyor.


Havayolu şirketi, 8 Kasım’dan 3 Aralık’a kadar geçerli olan revize edilmiş program kapsamında kargo uçuşları hariç yolcu uçuşlarını geçici olarak azaltacak.


Konuyla ilgili olarak Virgin Atlantic sözcüsü Simple Flying sitesine şu açıklamayı yaptı:


“Bir müşterinin uçuşunu iptal edersek, onlarla iletişime geçeceğiz ve müşterinin yeniden rezervasyon yapma veya geri ödeme talep etme seçenekleri olacak. Müşterilerimize verdiğimiz her türlü hayal kırıklığı veya rahatsızlıktan dolayı özür diler ve bu olağanüstü koşullarda gösterdikleri sabır için müteşekkiriz.''

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum