Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

5 yıldızlı oteli uzun namlulu silahlarla bastılar! Ölü ve yaralılar var

Turizm merkezinde faaliyette olan 5 yıldızlı otele 15 kişilik grup tarafından uzun namlulu silahlarla baskın düzenlendi.

  • Reklam
5 yıldızlı oteli uzun namlulu silahlarla bastılar! Ölü ve yaralılar var
05 Kasım 2021 - 08:37
Reklam
Hyatt Ziva Riviera isimli otelde bulunan ziyaretçiler ve çalışanlardan edinilen bilgiye göre otelin plajına uzun namlulu silahlarla gelen yaklaşık 15 adam tarafından saldırı düzenledi.

Yapılan saldırıda Meksika’nın Quintana Roo eyaletindeki dünyaca ünlü turizm merkezi Cancun’da bulunan oteldeki ziyaretçilerde korku ve paniğe neden olurken bir çok ziyaretçi saklanmak için kaçıştı. Saldırının ardından olay yerine sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri gelirken çıkan çatışmada salgınlardan 2'si öldü. NBC Universal'da üst düzey yönetici olan ve saldırı sırasında otelde konaklayan Mike Sington Twitter hesabından birçok tatilcinin kendilerini otel odalarına kilitlediğini, kapıların arkasına sandalyelerle barikat kurduğunu yazdı.


Hyatt Ziva Riviera isimli otele 15 kişilik bir grup tarafından uzun namlulu silahlarla yapılan baskınla ilgili olarak Quintana Roo Eyaleti Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamaya göre yaşanan çatışma birbirine düşman iki uyuşturucu çetesi tarafından gerçekleştirildi.


Gerçekleşen saldırıda otelde konaklayan müşterileri zarar görmediği  belirtildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum