Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Açılış tarihi belli oldu, personel alımına başlandı

Geçtiğimiz Ocak ayında imzaları atılan Dedeman Turizm Grubu'nun 18. oteli olacak Park Dedeman Kastamonu Oteli için personel alımına başlandı.

Reklam
Açılış tarihi belli oldu, personel alımına başlandı
23 Kasım 2020 - 11:47
Reklam

KAS Proje İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından yapımı süren KastaMall Alışveriş Merkezi, Otel ve Rezidans Karma Projesi içinde yer alan, toplam 150 odalı, 300 yatak kapasiteli Park Dedeman Kastamonu Oteli'nin ne zaman kapılarını açacağı belli oldu.

Personel alım görüşmelerine başlandı


Dedeman Hotels & Resorts International’ın açılış hazırlıklarını sürdürdüğü ve Şubat ayında açılışı yapılacak yeni oteli Park Dedeman Kastamonu için otel yönetimi, personel alım görüşmelerine başladı.

Yüksek yatak ve toplantı odası kapasitesi sayesinde iş dünyasının beklentilerinin yanı sıra, bölgenin düğün ve kongre salonu ihtiyacını da karşılayacak olan ve şehre yeni bir soluk getirecek, 2021 yılının Şubat ayında hizmete girecek Park Dedeman Kastamonu yaklaşık 70 kişiye istihdam sağlayacak.


Toplam 300 yatak kapasiteli Park Dedeman Kastamonu’da; 600 kişilik balo salonu, farklı ölçülerde 5 toplantı odası, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam ve masaj salonları yer alacak. Bölgedeki yatak kapasitesine katkı sağlayacak olan “Park Dedeman Kastamonu”, özellikle kongre, nişan, düğün ya da iş sebebiyle gelen grupların Kastamonu’da konaklamasına fırsat yaratacak.Dedeman zincirinin yeni halkasının, 2018 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilen Kastamonu’da açılacak olmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden Park Dedeman Kastamonu Genel Müdürü Tamer Bektaş yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Otelimiz, Ankara ve İstanbul istikametinden şehre girişte bulunan kavşakta yer alıyor. Şehir, orman ve Ilgaz Dağı manzaralı otelimiz, havaalanına 11 km, Ilgaz Kayak Merkezi’ne ise 35 km uzaklıkta bulunuyor. Bölgeye ve iş dünyasına değer kazandırmak en büyük hedefimiz. “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile konuklarımızı ağırlamak için tüm çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şimdiden 2021 yılı için erken rezervasyon almaya başladık. Aynı zamanda, otelimize personel alımı sürecini de başlattık. Sektörde en çok tercih edilen kurumların başında gelen Dedeman ailesine yeni katılacak çalışma arkadaşlarımızla, misafirlerimize Dedeman ayrıcalığında bir hizmet sunacağız.”


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum