Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ahu Aysal'dan ilk açıklama! 'Musk'ın şirketi beni uzaya götürecek'

Hotel Les Ottomans'ın satılmasından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren Ahu Aysal açıklamalarda bulundu.

  • Reklam
Ahu Aysal'dan ilk açıklama! 'Musk'ın şirketi beni uzaya götürecek'
19 Aralık 2020 - 07:00
Reklam
Oteli çocuğu gibi gördüğünü ifade eden ve “Bir ayağım toprak altında kaldı” diyen Hotel Les Ottomans'ın sahibi Ahu Aysal, otelin borçları nedeniyle satılmasının ardından açıklama yaptı.

İstanbul 10. İcra Dairesi’nin yürüttüğü ve önceki gün yapılan ihale sonrasında 440 milyon TL değer biçilen otelin yeni sahibi Akbank olmasının ardından çok üzgün olduğunu ifade eden Aysal, “Ben Ünal Aysal beyin işleri bozulunca oteli ona verdim. O da otel için kredi çekti, ödemekte zorlanınca da otel satışa çıktı. Çok üzgünüm ama yapacak bir şey yok. Arkaya bakamazsınız. Olan oldu, otel gitti. Orası benim çocuğum gibiydi, bir ayağım toprak altında kaldı diyebilirim ama geriye de bakamayız” dedi.


Uzay turizmi yapan bir firmaya uzay turisti olmak için ödediği 100 bin doların kendisine iade edilmediğini de söyleyen Ahu Aysal “O şirketi Hollanda mahkemesine verdim. Benden para alan firma Elon Musk ile anlaşma yaptı. Eğer para ödenmezse Musk’ın şirketi beni uzaya götürecek.” dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kerem Keskinel
    1 yıl önce
    Uzay turizmi yapan firma kendi personelinin alacaklarını kıdem tazminatlarını ödemedi . Bankalardan kaçırabildiği *** varlıklarını hileli satışlarla başkalarının üzerine geçirdi . Ahu hanımın açıkla***arına hiç şaşırmadım