Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Alaçatı'daki o otel uluslararası alanda Yılın Oteli seçildi

Türkiye’deki uluslararası sertifikalı ilk karbon nötr otel grubu bünyesinde yer alan Alaçatı'daki otel Food & Travel Reader’s Choice Awards’ta uluslararası alanda Yılın Oteli seçildi.

  • Reklam
Alaçatı'daki o otel uluslararası alanda Yılın Oteli seçildi
14 Mart 2022 - 15:11
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Alaçatı’da özgün ve sıra dışı bir yapıda özel bir konaklama imkanı sunan Türkiye’deki uluslararası sertifikalı ilk karbon nötr otel grubu The Stay bünyesindeki The Stay Warehouse, Food & Travel Reader’s Choice Awards’ta uluslararası alanda Yılın Oteli seçildi.

80’li yıllarda bir depo olarak kullanılan ve adının ilhamını buradan alan, her biri 40 metrekarelik 24 süitten oluşan  The Stay Warehouse, bahçesindeki bin yıllık zeytin ağacının gölgesinde sürdürülebilirlik felsefesini özgün konaklama deneyimiyle bir araya getiriyor.


Lokal tatlarla harmanlanan lezzetli menüsü, ısıtmalı açık havuzu, geniş bahçesiyle sakin bir ortam sunan The Stay Warehouse, yıl boyu devam eden sanat etkinlikleri, konserler, festivallerle de huzur ve eğlencenin buluştuğu bir atmosfere ev sahipliği yaparak yılın her döneminde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum