Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Aldatıldım diyerek otel lobisinde soyunmuştu! Cezası belli oldu

İstanbul'da yaşanan olayda, sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen genç kadın, takip ettiği erkek arkadaşının bir otele girdiğini gördü.

Reklam
Aldatıldım diyerek otel lobisinde soyunmuştu! Cezası belli oldu
30 Mart 2021 - 19:00
Reklam
Resepsiyon görevlisinden sevgilisinin kaldığı oda numarasını öğrenmek isteyen genç kadın istediğini alamayınca otelin lobisinde soyunmaya başladı. Olay sonrası şikayet edilen kadının cezası belli oldu.

İstanbul Beyoğlu'nda faaliyette olan otelde yaşanana olayda Adnan A. ile birlikte olan Seher A. isimli genç kadın, sevgilisiyle bir kafede buluştuktan sonra yanından ayrılan sevgilisini gizlice takip etti. Adamın otele girdiğini gören genç kadın, sevgilisinin peşinden otele gitti.

Otelin resepsiyon görevlisine sevgilisinin adını söyleyerek kaldığı oda numarasını öğrenmeye çalışan genç kadın olumsuz yanıt alınca otel görevlisine bağırmaya başladıktan sonra genç kadının yoğun isteği üzerine odayı arayarak durumu anlatan resepsiyonist, Adnan A.'dan görüşmek istemediğine dair yanıt alıp, genç kadına durumu söyledi.


Otelden ayrılması istenen genç kadın ise üzerindeki paltoyu çıkartıp, Adnan'ın gelmemesi durumunda soyunacağını belirtmesi sonrasında resepsiyon görevlisinin 155 polis imdat hattını arayarak yardım istemesi sonrasında genç kadın her geçen dakika sonrası kıyafetlerini çıkartmaya devam etti. Çırılçıplak kalana kadar soyunan genç kadın, polislerin gelip müdahale etmesi sonrası paltosunu giydirilerek emniyete götürüldü.


İfadesi alınan genç kadın yaşanan olayı anlattıktan sonra olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılırken otel çalışanlaının da konuyla ilgili şikayeti ve lobiyi gören güvenlik kamera kayıtları soruşturmaya dahil edildi.


Asliye Ceza Mahkemesi tarafından hayasızca hareketlerde bulunmak suçundan yargılanan kadın, hakim karşısında kendisini olay günü alkollü olduğunu belirterek savunurken otel lobisinde sevgilisiyle görüşmek istediğini, talebi karşılanmayınca alkolün etkisiyle soyunduğunu, eylemi cinsel tatmin amacıyla yapmadığını ve suç işlemek kastı olmadığını beyan etti.

Şüphelinin daha önce de başka bir suç işlediği gerekçesiyle cezada indirim yapılmadı ve 5 yıl boyunca ertelenen diğer cezasının da açıklanmasına karar verildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum