Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Aleyna Tilki İstanbul Havalimanı'nda olay çıkardı!

Şarkıcı Aleyna Tilki, İstanbul Havalimanı'nda sıra tartışması yaşadığı bir yolcu ve hakaret ettiği iddia edilen bir özel güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine havalimanı polis merkezinde ifade verdi.

Aleyna Tilki İstanbul Havalimanı'nda olay çıkardı!
09 Ocak 2020 - 18:50
Reklam

Şarkıcı Aleyna Tilki, İtalya'nın Milano kentine gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı'nda sıra tartışması yaşadığı bir yolcu ve hakaret ettiği  iddia edilen bir özel güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine havalimanı polis merkezinde ifade verdi. 

 

Türk Hava Yolları'nın (THY) saat 12.40'taki tarifeli seferiyle Milano'ya gitmek üzere sabah saatlerinde İstanbul Havalimanı'na gelen şarkıcı Aleyna Tilki edinilen bilgiye göre bilet ve bagaj işlemerini yaptırdıktan sonra pasaporttan geçti. Pasaport sonrası X-ray kontrolleri için güvenlik noktasına gelen Aleyna Tilki, iddialara göre burada bir yolcu ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

 

Bu sırada bir özel güvenlik görevlisine de hakaret ettiği öne sürülen Aleyna Tilki, olay yerine gelen polis ekipleri, yolcu ve güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine havalimanında bulunan polis merkezine götürüldü. İfadesinin alınması ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından şarkıcı güvenlik önlemleri altında polis merkezinden çıktı. Bu sırada Aleyna Tilki'nin polis merkezinden çıkışını görüntülemek isteyen basın mensuplarının çekim yapmasına polis tarafından izin verilmezken Aleyna Tilki'nin, 12.40'taki Milano'ya gideceği uçağı kaçırdığı, bir sonraki Milano uçağına ise bilet almasına rağmen iptal ettirdiği ve İstanbul Havalimanı'ndan ayrıldığı öğrenildi. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam