Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Anı Tur'un sahibi Veli Çilsal kendini otele kilitledi!

Anex Tour bünyesindeki ATG Hotels’in Veli Çilsal’dan kiralayarak Asteria Zeus (Eski adıyla Aurum Moon) markasıyla işlettiği Didim’deki otelde skandal bir olay yaşandı.

Reklam
Anı Tur'un sahibi Veli Çilsal kendini otele kilitledi!
07 Temmuz 2021 - 06:35
Reklam
Anı Tur’un ve Aurum Otellerinin sahibi Veli Çilsal kardeşi Mustafa Çilsal ve yanında getirdiği bazı kişilerle Anex Tour bünyesindeki ATG Hotels'e işletmeye verdiği Asteria Zeus (Eski adıyla Aurum Moon) markasıyla işletilen Didim’deki otele girerek kapıları kilitleyip kiracıyı içeriye almadığı belirtildi.

Anı Tur'un sahibi Veli Çilsal’ın otele girerken ''Alt kiracının güvenlik elemanları gelecek. Dışarı çıkmazsanız kötü şeyler olacak'' diyerek otelde çalışan personeli dışarı çıkardığı ileri sürülürken ihabr üzerine otele ulaşan çevik kuvvet polislerinin olay yerindeki bekleyişi sürüyor.

Veli Çilsal'ın olaya müdahale eden polislere otelin tapusunu gösterip tesisin kendisine ait olduğunu söylediği ve  otelden çıkmadığı belirtildi. 

Veli Çilsal’ın otellerinin ana kiracısı olan ATG Hotels, otellerin işletmesini şirketin CEO’su olarak görev yapan Hikmet Arabacı’ya devretmiş, Hikmet Arabacı’nın da otellerin işletmesini ATG Hotels’den habersiz Veli Çilsal’ın bilgisi dahilinde üçüncü bir kişiye devrettiği belirtilmişti. ATG Hotels’in Hikmet Arabacı hakkında yasal süreç başlattığı da haberlere yansımıştı.
Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum