Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Antalya'daki 5 yıldızlı otelde pedofili gerginliği! Soruşturma başlatıldı

Antalya'da 5 yıldızlı bir otelde tatil yapan gurbetçi aile, çocuklarının video ve fotoğraflarını çektiğini iddia ettiği yabancı uyruklu kişilere sözlü ve tekmeli tepki gösterdi.

Reklam
Antalya'daki 5 yıldızlı otelde pedofili gerginliği! Soruşturma başlatıldı
04 Haziran 2021 - 11:44
İddiaya göre turizmin başkenti Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Lara bölgesinde 5 yıldızlı bir otelde tatil yapan aile, çocuklarının video ve fotoğraflarını çektiğini iddia eden yabancı uyruklu bir kişiyi fark etti.

Telefonla konuşan kişiye hem sözlü hem de tekme atmaya çalışarak tepki gösteren aile o anları da cep telefonu kamerasına kayıt altına almaya başladı. Aileden biri görüntüyü çektiği iddia edilen kişiye tekme vururken iki kişi güvenlik görevlileri tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması ve büyük tepki çekmesi sonrasında otel yönetimi tarafından sosyal medyadaki görüntülerin altına yapılan yorumda şu ifadelere yer verildi:

''Şirket prensibi gereği en hassas olduğumuz, çocuklar konusunda tarafımızca asla taviz verilmemiş ve ivedilikle tesis dışı edilmişlerdir. Haklarında Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğüne şikayette bulunulmuştur. Takibi de bizzat tarafımızca ve avukatlarımızca yapılacaktır.''

Olayın ardından otele gelen Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şikayetçi olan 3 ailenin ifadelerini alırken şüpheli 2 kişi hakkında Kişisel Verilerin Kaydedilmesi suçundan işlem başlattı.


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum