Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Antalya'daki otelde pitbull dehşeti! Tatilciye 40 dikiş, 100 iğne

Afyonkarahisar'dan arkadaşı ile birlikte Antalya'ya tatile giden genç adama, otelde beslenen pitbull cinsi 2 köpek saldırdı.

Antalya'daki otelde pitbull dehşeti! Tatilciye 40 dikiş, 100 iğne
15 Eylül 2020 - 04:37
Reklam

Afyonkarahisar'dan arkadaşı ile birlikte turizmin başkenti Antalya'ya tatile giden genç adama, otelde beslenen pitbull cinsi 2 köpek saldırdı.

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan, 40'a yakın dikiş atılıp 100'e yakın iğne yapılan ve olaydan sonra psikolojisi bozulan adam hukuk mücadelesi başlatırken otelin sahibi ise saldırıyı gerçekleştiren köpeklerin pitbull değil çoban köpekleri olduğunu iddia ederek kendini savundu.

Reklam

Antalya bir apart otelde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgilere göre, Gökhan Diker (39), Musa Çevik (40) isimli arkadaşı otele yerleşen ikili ardından akşam saatlerinde gezinti yapmak için plan yaptı. Diker arkadaşından önce kaldığı odadan aşağı inerek kapının önünde arkadaşını beklemeye başladı. Bu sırada iddiaya göre işletme sahibinin oğlu Yusuf Ş.'nin otel girişinde özel yaptırılan kafeslerde beslediği pitbull cinsi köpekler serbest bırakılınca hayvanlar bir anda Diker'in üzerine koşup saldırdı.

Dehşeti yaşayan Diker, kolundan, karnından ve bacaklarından pitbulların ısırması sonucu yaralandı. Yaklaşık 10 dakika süren saldırının ardından Diker, arkadaşı Çevik tarafından özel araçla Akdeniz Üniversitesi Hastanesine götürüldü. Diker'e burada 40'a yakın dikiş atılarak 100'e yakın iğne vuruldu.

Diker, tedavisinin ardından taburcu olup, işletme ve köpeklerin sahibi olduğu öne sürülen Yusuf Ş. hakkında polise giderek şikayetçi olmasının ardından olayda polislerin ihmali olduğunu ve tutanak dahil tutulmadığını öne sürerken, köpeklerin sahibinin ise ifadesinde, köpeklerin çoban köpeği olduklarını söylediğini iddia etti. 


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam