Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Antalya'daki otelin lobisinde sigara içen müşteriye özel harekat operasyon yaptı!

Turizmin başkenti Antalya'da otelin lobisine inip sigara içtiği ileri sürülen otel müşterisi, kendisini uyaran otel müdürü ile tartıştı.

  • Reklam
Antalya'daki otelin lobisinde sigara içen müşteriye özel harekat operasyon yaptı!
12 Mart 2021 - 16:30
Reklam
Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 10 aydır otelde konaklayan V. T. E., lobiye inerek iddiaya göre burada sigara içmeye başladı. V. T. E.'nin sigara içtiğini gören otelin müdürü Ömer Çelik'in uyarmasıyla taraflar arasında tartışma çıktı.

Otel müdürüyle tartışan otel müşterisi odasına gidip boncuk atan tabancayla geri dönerek tehditler savurduktan sonra kendisini odasına kilitledi.


Yaşanan tartışma ve otel müşterisi V.T.E'nin silahlı tehditleri sonrasında otel çalışanları trafından İhbar edilmesi üzerine olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi, yaklaşık 2 saatlik boyunca V. T. E.'yi ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı.

Kalkan ve koçbaşıyla otele giren Özel Harekat Polisleri, kapıyı koçbaşıyla kırıp içeriye girerek şahsı etkisiz hale getirdi.

Olay sonrası V T. E.'den şikayetçi olan Otel Müdürü Ömer Çelik, müşterisinin 10 aydır bir sıkıntı çıkarmadığını belirterek yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

''Aşağıda resepsiyonda sigara içiyordu, onu uyardık. Tartışma bundan dolayı çıktı. Daha sonra yukarıya çıkıp silahını alıp geldi. Kurusıkı mı gerçek mi olduğunu çözemedik. O yüzden polislere haber verdik, kapıyı açmayınca özel hareket geldi ve kapısı kırıldı.''Özel harekat polisleri tarafından plastik kelepçe takılarak polis merkezine götürülen V. T. E.'nin, muhafıza altına alınan tabancasının ise metal boncuk atan bir tabanca olduğu öğrenildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum