Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
 • Reklam

Satırlı otel sahibi bu kez de çalışanları darp etti, tehditler savurdu!

İstanbul Ataşehir'de mülk sahibi olduğu ve kardeşleriyle ortak olarak kirasını aldığı otele daha önce de satırla baskın yapan şahıs, bu sefer otele gelerek çalışanları darp etti ve tehditler savurdu.

 • Reklam
Satırlı otel sahibi bu kez de çalışanları darp etti, tehditler savurdu!
12 Mart 2021 - 11:52
Reklam
İstanbul Ataşehir'de bulunan bir otelde meydana gelen olayda iddiaya göre, Suat Ç. isimli şahıs kardeşleriyle ortak olarak paylaştığı otel binasına ait kiranın sadece kendisine verilmesi gerektiğini öne sürerek otomobiliyle otelin önüne gelerek çalışanları darbetmeye çalıştı.

Daha önce de oteli satırla basıp maddi zarar veren, otelin kapısını hakaretler ederek personele zorla açtıran Suat Ç., otel personeli olan bir kişiyi asansöre götürüp darbetmeye çalıştı. Yaşanan o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.


Bu problemi her hafta yaşadıklarını, bu işin bu şekilde devam etmsi durumunda sonucunun hiç iyi olmayacağını  söyleyen o​​​​​Olayın yaşandığı esnada durumu gören otel personeli Kemal Ş. şunları söyledi:

''Adam otele gelip darbediyor, gasp ediyor, işletmeye çöküyor. En son ki olayda aracıyla gelip önce arkadaşa çarptı. Araçtan inip arkadaşın ensesinden tutup, asansörün içerisine sokmaya çalıştı. Birkaç defa elini beline götürdü. Silah veya başka bir şey mi vardı göremedik. Olay anında müşteriler otelden gitti. Herkes tedirgin oldu. Bu olayın artık sonuçlanmasını istiyoruz.

Konuya ilişkin konuşan Av. Asena Aksoy Baycan ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

''Maalesef aynı talihsiz olayı tekrar yaşadık. Bu sefer de çalışanlarımızı darbetti. Çok üzgünüz. Müvekkilim ve çalışanlarının can sağlığından endişeliyiz açıkçası. Otele alkol alarak gelen şahıs çalışanımızı darp etti. Emniyet güçlerimizin gerekli işlemleri yapacağına inanıyoruz.''

 • Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • KANUN İŞLESİN
  1 yıl önce
  KANUN VAR CEZA VAR BU ŞAHIS MAHKEMEYE ÇIKMAMIŞMI İKİNCİ DEFA HANEYE TECAVÜZ BASKIN YAPIYOR
 • TCK
  1 yıl önce
  ADALET YOKMU YAHU ŞEHİR EŞKİYALARINA DUR DİYECEK HİÇMİ SAVCI HAKİM YOK MÜEBBET VERİN AKILLANSINLAR