Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Antalya'daki otelin Rus sahibinden tesise baskın!

Antalya’nın Kumluca ilçesindeki Olimpos tatil beldesindeki otel Rus G.A. ve 15 kişi tarafından basıldı.

  • Reklam
Antalya'daki otelin Rus sahibinden tesise baskın!
24 Ekim 2020 - 03:53
Reklam

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Olimpos tatil beldesindeki oteli yanında getirdiği 15 kişi ile basan mülk sahibi Rus G.A. işletmeci Orhan Kaplan (27) ve 2 personeli darp etti.

Otelin mülk sahibi olduğu öğrenilen Rus G.A.’nın oteldeki turistleri kovmaya çalıştığı, kasadaki bin 200 lirayı aldığı anlar otelde konaklayan bir kişi tarafından anbean görüntülendi.


 


Mayıs ayında Kumluca ilçesine bağlı Olimpos’ta Rus vatandaşı G.A.’ya ait oteli 5 aylığına kiralayan ​​​​​​​Antalya’da yaşayan Orhan Kaplan, koronavirüs salgını nedeniyle işleri istediği gibi gitmeyince sözleşmesinin bitmesine yakın otel sahibini arayarak, sözleşmesini bir süre uzatmak istediğini belirtti. Ancak G.A.'nın oteli hemen boşaltmasını söylemesi üzerine Kaplan, otelde turistlerin olduğunu, konaklama sürelerinin bitmesini ve eşyalarını toparlamak için 15 gün süre istedi. İddiaya göre otel sahibi G.A., bu talebi reddedip, oteli hemen boşaltması gerektiğini yineleyip, tehdit etti. Kaplan ise aynı gün oteli boşaltmasının mümkün olmadığını, hukuki yollara başvurmasını söyledi.21 Ekim günü, konaklayan turistler ve personel otelde kahvaltı yaparken, otele gelen G.A. yanındaki 15 kişilik Rus grup Kaplan’ı yere yatırdıktan sonra ellerini ve ayaklarını plastik kelepçe ve bantla bağlayarak dövmeyen başladı.


Müdahale etmek isteyen otel personeli Batuhan İlhan ve Seyit Akman’ı da aynı şekilde bağlayan gruptakiler, onları da darbetti. Şoke olan turistler müdahil olmak isteyince, gruptakiler onlardan oteli hemen boşaltmalarını söyledi.

Talihsiz adam jandarma tarafından kurtarılırken kameralara yansıyan olay sonrasında Kaplan, savcılığa giderek şikayetçi oldu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum