• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Antalya'nın ünlü 5 yıldızlı otelinin havuzunda feci olay!

Tatil için ailesiyle birlikte Antalya'ya gelen İngiliz çocuk, teyzesiyle girdiği 5 yıldızlı otelin havuzunda boğularak can verdi.

  • Reklam
Antalya'nın ünlü 5 yıldızlı otelinin havuzunda feci olay!
16 Ağustos 2022 - 07:56
Reklam
Turizmin başkenti Antalya'nın ünlü 5 yıldızlı otelinde meydana gelen feci olay ile ilgili olarak edinilen bilgiye göre tatil için ailesi ile birlikte otele gelen 13 yaşındaki İngiliz Oliver Mattew Graham teyzesiyle birlikte havuza girdi.

Bir süre sonra Graham'ın havuzda çırpınmaya başladığını gören teyzesi ve otel görevlileri çocuğu havuzdan çıkararak durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Antalya'nın ünlü 5 yıldızlı oteline gelen sağlık ekiplerinin kalp masajı yaptığı Graham, götürüldüğü özel hastanede kurtarılamazken yapılan incelemenin ardından çocuğun cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.


Otel havuzlarının 24 saat kameralarla takip edildiğini, birkaç saniye içinde görevli cankurtaranların çocuğa müdahale ettiğini belirten yaşanan feci olay ile ilgili olarak otel tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Genç misafirlerimizden birinin yakınlarından biriyle ana havuzumuzda yüzerken vefat etmesi nedeniyle çok üzgünüz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum