Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Atatürk Kültür Merkezi'nin açılışına gölge düştü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı 29 Ekim'deki Atatürk Kültür Merkezi açılışı için davetlilerden şaşırtıcı bir uygulama istendi. 

  • Reklam
Atatürk Kültür Merkezi'nin açılışına gölge düştü!
23 Ekim 2021 - 10:14
Reklam
29 Ekim’de açılacak Atatürk Kültür Merkezi için Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan davetiyeler gönderilirken eklenen bir not dikkat çekti.

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu tarafından gündeme getirilen notta, açılışa katılmak için Ankara’daki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi veya İstanbul’daki Vahdettin Köşkü’nden PCR testi yaptırılması gerektiği vurgulandı.


Atatürk Kültür Merkezi'nin açılışı için gönderilen davetiyelere eklenen notta şöyle denildi: ''Katılımın durumunu buradan ya da davetiyedeki lcv numarasından 25 Ekim tarihine kadar belirtmeniz müsterhamdır. Ek olarak Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ya da İstanbul Vahdettin Köşkü’nde etkinlikten 1 gün önce olacak şekilde PCR testi verilmesi gerekmektedir.''


İlginç detayı sosyal medya hesabından duyuran CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu mesajında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a şu soruyu yöneltti:


''AKM’nin açılışı 29 Ekim’de olacak ve gelen davetiye bu. Bu açılışa katılmak için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi veya Vahdettin Köşkü’nden başka yerde verilecek PCR testi geçerli değil mi? Neden bu şekilde uygulama gereği duydunuz?''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum