Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ateşli şov kabusa döndü! Turistler alevlerin içinde kaldı

Türkiye'deki restoranlarda sık sık turistlere özel olarak yapılan ateşli şovlardan biri kabusa döndü.

  • Reklam
Ateşli şov kabusa döndü! Turistler alevlerin içinde kaldı
23 Temmuz 2021 - 12:55
Reklam
27 Haziran tarihinde gezmek için Fransa'dan İstanbul'a gelerek tarihi ve turistik yerleri gezen Muhammed Amine Boualem ve Louıze Samia akşam da yemek yemek için Sultanehmet'teki tanınmış bir restorana gitti.

Sipariş ettikleri yemekleri getiren garson, turist çifte ateşle görsel bir şov yapmak isterken ateşe döktüğü ispirtoyu fazla kaçırınca ortalık bir anda alev aldı. Ateşe yaklaşık 2 metre mesafede oturan Boualem ve Samia'nın üstüne gelen ateş iki arkadaşın yüzünü ve vücudunun çeşitli yerlerini yaktı.


Ünlü restorandaki garsonların yaşananlar sonrasında şoka girdiği olayda Muhammed Amine Boualem hemen üzerindeki tişörtü çıkartarak arkadaşının ve kendi yüzündeki alevlerin üzerine bastırarak ateşi söndürürken haber verilmesi üzerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan çiftin yüzünde yanıklar oluştu.


Olayın ardından tedavileri sürerken avukatları ile karakola giden Boualem ve Samia restoran yetkilileri hakkında şikayetçi olurken karakolda verdikleri ifadede ispirtonun patlaması sonucu yüzünün ağır şekilde yandığını söyleyen turist çift şu ifadeleri kullandı:


''Ambulansın beni hastaneye götürmesiyle tedavi oldum. Ancak yüzümde hala yaralar mevcuttur. Bizden özür dileyerek bir ihtiyacımız olup olmadığını sordu. Arkadaşım da onlara otel ve hastane masraflarımızı karşılayın şikayetçi olmayalım dedi. Onlar da konuyu düşüneceklerini söyleyip gittiler. Bir daha haberleşmemiz olmadı.''

Yapılan şikayetin ardından restoran sahipleri ve gösteriyi yapan garson hakkında soruşturma başlatılırken turistlerin ülkelerine döndükleri öğrenildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum