Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

ATİD Genel Sektereri Keykan: ''Ankara'ya değer katan projelere sahip çıkalım''

Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Genel Sekreteri Ahmet Keykan Ankara turizmini hareketlendirecek ve kentin turizmde hak ettiği yere gelmesini sağlayacak projelerin hayata geçirildiğine dikkat çekti.

  • Reklam
ATİD Genel Sektereri Keykan: ''Ankara'ya değer katan projelere sahip çıkalım''
13 Temmuz 2019 - 10:40
Reklam

Son yıllarda Ankara turizmini hareketlendirecek ve kentin turizmde hak ettiği yere gelmesini sağlayacak projelerin hayata geçirildiğine dikkat çeken Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Genel Sekreteri Ahmet Keykan, kentin Ankara turizmine değer katacak projelere sahip çıkması gerektiğini kaydetti.

 

ATİD olarak Başkent Ankara’yı turizmde önemli bir merkez haline getirmek için çaba gösterdiklerini anlatan Keykan, aynı zamanda Ankara turizmine katkı sağlayacak her türlü projeyi de desteklemeye hazır olduklarını söyledi. Kentin turizm potansiyelini harekete geçirecek yatırımların aynı zamanda kent ekonomisine de büyük katma değer sağlayacağını vurgulayan Keykan, bu projelerden biri olan Wonderland Eurasia’nın Ankara turizmine büyük katkı sağlayacağına inandıklarını ifade etti.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük tema parkı olan Wonderland Eurasia’nın kente yerli ve yabancı olmak üzere yıllık 5 milyon turisti getirmesini beklediklerini belirten Keykan,  parkın Başkent’in turizmde hak ettiği yere gelmesine destek olacak önemli bir yatırım olduğunu söyledi. Dünya standartları üstünde hizmet veren bu tema parkın aynı zamanda İç Anadolu turizmine de büyük katkı sağlayacağını dile getiren Keykan, parkın Türkiye’nin turizmi için de önem arz ettiğini söyledi.

 

Ankara turizmini hareketlendiren ve kentin turizmde hak ettiği yere gelmesine katkı sunan bu tarz projelerin desteklenmesinin önemli olduğunu belirten Keykan, kentin Ankara turizmine değer katacak projelere sahip çıkması gerektiğini ifade etti. Keykan, ATİD olarak her zaman Ankara turizmini geliştirecek çalışmalara ve projelere destek olmaya hazır olduklarını dile getirdi. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum