Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Aylardır yapılmayan uçuşların faturası yolculara mı çıkacak! İlker Aycı cevapladı

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı pandemi sonrasında THY uçuşlarına yönelik açıklamalarda bulundu.

Aylardır yapılmayan uçuşların faturası yolculara mı çıkacak! İlker Aycı cevapladı
21 Haziran 2020 - 10:59
Reklam

Habertürk’ten Nagehan Alçı’ya konuşan Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı pandemi sonrasında THY uçuşlarına yönelik açıklamalarda bulundu.

 

İç hat seferlerinin ardından yurt dışı uçuşların da kademeli olarak başladğını ve THY'nin 37 noktaya start verdiğini belirten İlker Aycı, ABD’de Chicago ve Washington DC'nin ilk noktalar olduğunu 22 Haziran’da bu hatlara Miami, 24 Haziran’da da Los Angeles'ın ekleneceğini kaydetti.

 

Pandemi sonrasında THY uçuşlarına yönelik açıklamalarda da bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı bilet fiyatlarında da müjdeli haberi açıkladı.

 

Yeniden başlayan uçuşlarla birlikte en çok merak edilen 'Aylardır yapılamayan uçuşların faturası yolculara mı çıkacak?' sorununa yanıt veren Aycı şunları söyledi:

 

“Bırakın yükselmeyi şu anda THY’nin fiyatları olması gerekenin yüzde 25 kadar altında. Hatta bazı uçuşları pandemi öncesine göre daha avantajlı fiyatlarla yakalamanız mümkün. Biz insanları yeniden uçmaya ısındırmak zorundayız, mümkün olduğunca rakamları bu seviyede tutmaya çalışacağız ancak ne kadar böyle dayanırız bilmiyoruz.''

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum