Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bakan Ersoy'dan Kurban Bayramı mesajı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Reklam
Bakan Ersoy'dan Kurban Bayramı mesajı
19 Temmuz 2021 - 15:33
Reklam
Geride bırakılan zorluklardan yeni hedeflere, yeni rekorlara, sanatla dopdolu yeni buluşmalara uzanan bir döneme birlikte ilerleme temennisinde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy sanatçıların, işletmecilerin ve tüm paydaşların Kurban Bayramı'nı kutladı.

İbadetlerin amacının yaradılıştan gelen hasletleri hatırlamak, onlara uygun şekilde yaşayıp davranmak ve bu yolla Allah'ın rızasını kazanmak olduğunu belirten Bakan Ersoy, mesajında şunları kaydetti:

''İnşallah Kurban Bayramı'nı da hep birlikte bu şekilde idrak edelim. Özellikle bugünlerde Allah'ın ihsan ettiği bolluk ve zenginlik gibi sağlık ve esenliğin de diğer insanların haklarını içerisinde barındıran birer emanet olduğunu hatırlayalım. Kendi sağlığımızı koruyarak başkalarının hayatına da bir koruma sağladığımızı unutmadan, bayramlarımızı omuz omuza, huzurla kutladığımız günlere geri dönmek için üzerimize düşen görevi yerine getirelim. Geride bırakmakta olduğumuz zorluklardan yeni hedeflere, yeni rekorlara, sanatla dopdolu yeni buluşmalara uzanan bir döneme birlikte ilerleme temennisiyle sanatçılarımızdan işletmecilerimize, yöneticilerimizden çalışanlarımıza bütün paydaşlarımızın Kurban Bayramı'nı ayrıca tebrik ediyorum.''


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum