Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Belediyeden portatif karavan otel müjdesi!

Belediyeye ait olan alanın yeni bir cazibe merkezi olması için proje geliştiren belediye, mesire alanına modern görünümlü römork karavanlar ile otel yapılacağını müjdeledi.

  • Reklam
Belediyeden portatif karavan otel müjdesi!
03 Eylül 2021 - 11:36
Reklam
Aydın’ın Efeler ilçesi İmamköy Mahallesi’nde yer alan mesire alanında düzenleme çalışmaları devam ederken belediyeye ait olan alanın yeni bir cazibe merkezi olması için Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, mesire alanına modern görünümlü römork karavanlar ile otel yapılacağını müjdeledi.

Hayata geçirilecek olan portatif karavan otel ile mesire alanının modern bir hale getirileceğini ifade eden Başkan Atay konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada ''İmamköy’deki mesire alanına otel yapacağız. Bunlar yürüyebiliyor, arkalarında plaka da olacak. 8 adet bununla ilgili otel odası yapacağız. Girişi yapacağımız yer resepsiyon olacak. Projesini çizdirdik. 8 oda olacak ve ormanın içerisine yerleştireceğiz. Modern bir hale getireceğiz. Orayı otel olarak işleteceğiz. Aynı zamanda da yerel yemeklerimizin yenileceği bir yer olarak organize edeceğiz.'' dedi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum