• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bir sunucu ve gazetecinin daha Paramount Hotel macerası ortaya çıktı!

Habertürk sunucusu Veyis Ateş’in Sedat Peker'in iddiasında geçen Paramount Hotel’de geçen yıl tatil yaptığının ortaya çıkmasının sonrasında gecelik konaklama fiyatı yüzbinler olan otelde konaklayanlar bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor.

  • Reklam
Bir sunucu ve gazetecinin daha Paramount Hotel macerası ortaya çıktı!
15 Haziran 2021 - 13:51
Reklam
Reklam
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV’de sunuculuk yapan Tahir Sarıkaya’nın firari Sezgin Baran Korkmaz’ın otelinde konakladığı sırada çekildiği fotoğraflar ortaya çıktı.

Sezgin Baran Korkmaz’ın sahibi olduğu Paramount Otel’de konakladığı ortaya çıkan Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya Beyaz TV’de intihar eden vatandaşları kumar oynamakla suçlamış, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı savunmuştu.


Beyaz TV sunucusu Sarıkaya, daha önce de Sedat Peker’in doğum gününü övgü dolu sözlerle kutlamış, yaptığı yayında intihar eden vatandaşları kumar oynamakla suçlayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı savunmuştu.


Bununla birlikte Habertürk yazarlarından Sevilay Yılman’ın da Sezgin Baran Korkmaz ile akçeli ilişkilere girdiği iddia edildi. Sezgin Baran Korkmaz’ın kapattığı Twitter hesabında abla diye bahsettiği Yılman’ın, Korkmaz’la daha derin ilişkiler içinde olduğu öne sürüldü.


Kulislerde, Yılman’ın son yıllarda mal varlığında tıpkı Ateş gibi büyük artış yaşandığı belirtilirken Yılman’ın sadece Sezgin Baran Korkmaz'la değil başka isimlerle de akçeli işlere girdiğini iddia etti.

Ünlü bir patronla FETÖ borsası sayesinde, gayrimenkul ilişkileri kurduğu da iddia edilen Habertürk yazarı Yılman, Sezgin Baran Korkmaz'a ilişkin kaleme aldığı yazıda şu ifadeleri kullanarak savunmuştu:

''Tanırım çok da severim. Dolandırıldığı iddia edilen hazine Türkiye hazinesi değil ABD hazinesi. Yani esas suçun işlendiği yer Türkiye değil ABD, paraların getirildiği ve yatırıma dönüştüğü ülke ise Türkiye!''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum