Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Didim'deki ruhsatsız otel mühürlendi, beyzbol sopalı saldırıya uğradı!

Aydın’ın Didim ilçesinin Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay‘a kimliği belirsiz kişiler tarafından beyzbol sopalı saldırı gerçekleşti. 

  • Reklam
Didim'deki ruhsatsız otel mühürlendi, beyzbol sopalı saldırıya uğradı!
15 Haziran 2021 - 12:35
Reklam
Dün gece saatlerinde bir kafede arkadaşlarıyla akşam yemeğinde buluşan Aydın’ın Didim ilçesi Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay yemek yediği sırada arkadan gelen 5 kişinin saldırısına uğradı.

Ellerinde beyzbol sopalarıyla restorana giren saldırganlar bir anda Belediye Başkanı Atabay ve avukatına saldırırken saldırıda Başkan Atabay ve avukatı kanlar içinde kaldı. Saldırganlar garsonların müdahalesi üzerine olay yerinden kaçarak uzaklaşırken saldırdanlardan biri yakalandı.


Uğradıkları saldırıla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay şunları söyledi:


''Dün gece arkadaşlarımızla birlikte restauranta yemek yedik. Arkam dönüktü. 5-6 kişi bana saldırdı. Didim’de bir otel var. Binaya ruhsat vermeyeceğimizi söyledik. Onlar da mahkemeye giderek yürütmeyi durdurmaya çalıştı. Ama mahkeme binanın otel olmayacağına karar verdi. Biz oteli mühürledik. Akşam da saldırıya uğradık. Özışıklar’ın da içinde olduğu Didim’de uğraştığımız bir çete vardı. Ruhsatsız, zorbalıkla iş yapmaya alışmışlar. Bizden önce sürekli bu şekilde yapıyorlar. Basın güçlerini kullanarak yandaş kanallarla bizi hedef alıyorlardı. Biz çetelere izin vermeyeceğiz. Bana saldıran 5 kişiden sadece biri yakalandı. Diğerleri de aranıyor.''


CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi ise konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı:

''Ağabeyi Süleyman Özışık’ın da dahil olduğu süreçte Gazeteci (!) Mehmet Özışık ve Didim’de yasa dışı otel-inşaat işleri yapan bir grup Didim Belediye Başkanına kumpas kurmuşlardı. Bu grup, ruhsatsız oteli mühürleyen Bld. Başkanı Deniz Atabay’a bu gece 15 kişiyi sopalarla saldırttı.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum