• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bodrum Fethiye Göcek kiralık tekne turları

Türkiye'deki popüler tekne rotaları dendiğinde Bodrum Fethiye Marmaris ve Göcek bölgeleri de sıralanabilir.

  • Reklam
Bodrum Fethiye Göcek kiralık tekne turları
22 Şubat 2023 - 13:39
Reklam
Reklam
Reklam
Bodrum tekne turu rotaları arasında ilk sırada yer alıyor. Keyifli ve uygun fiyatlı tatil rotası için 8 güne kadar rahatlıkla tüm Bodrum-Gökova ve Bodrum rotası keşfedilebilir. Bu keşif süreci içerisinde 7 Adalar, Orak Adası, Kleopatra plajı, Sedir Adası, Yalı çiftçilik ve Kargılı koyları rahatlıkla gezilebilir. Burada hem doğal güzellikler hem de tarihi güzellikler yeniden keşfedilebilir.

Bodrum tekne kiralama hizmetinden faydalanarak farklı ve yenilikçi bir tatil sürecini keşfedenler için Fethiye'de uğrak popüler tatil mekanları arasında kabul edilir.


7 güne kadar rahatlıkla tüm bölgenin keşfedilebileceği bir rota oluşturulur. Fethiye-Kekova ve Fethiye güzergahında popüler hale gelmiş Ölüdeniz ve Gemiler Adası keşfedilebilir. Kalkana uğrayarak Kekova batık şehri görülebilir. Kaş bu rota üzerindedir ve daha çok berrak koyları ile popülerdir. Kaleköy , Simena ya adı verilen bölgede gün batımının keyfine varılabilir. Noel Baba kilisesi, Demre çayağzı ve Myra antik kenti ziyaret edilebilir.


Su Üzerinde Tekne Turu ile Ege Mutfağının Keşfi
Keyifli bir yat tatilini daha uygun hale getirmek isteyenler için tekne ya da gulet kiralama seçenekleri de bulunur. Özellikle daha modernize hale getirilmiş fakat uygun fiyatlı guletler, kaptanlı ya da kaptansız olarak iki seçenek ile kiralanabilir. Burada hazırlanan özel menüler mürettebatın servisi ile daha keyifli hale gelen bir tatil sürecini başlatır.

Özellikle Türk mutfağının Doğu Akdeniz çeşnisi ve Türk Ege mutfağının daha çok yer aldığı özel akşam yemekleri tertemiz ve berrak sularda keyifli ve uzun süreli deneyimlenebilir bir tatil yaşayabilmeyi de sağlayacaktır. Bodrum'da tekne kiralayarak unutulmaz bir tatilin başlangıcı en doğru mevsimde keyifli hale getirilebilir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum